”Kısa sürer!” denilen ilişkisi hala devam ediyor

Suudi işadamı Hassan Jameel ve Rihanna uzun bir aradan sonra ilk kez birlikte görüntülendi

”Kısa sürer!” denilen ilişkisi hala devam ediyor

Dünyaca ünlü yıldız Rihanna, Suudi Arabistanlı milyoner iş adamı Hassan Jameel'le aşk yaşamaya devam ediyor.

Uzun süredir birlikte görülmeyen çift, geçtiğimiz Cuma akşamı, Londra’nın en meşhur Çin restoranlarından birine birlikte girerken görüntülendi.

Rihanna- Hassan Jameel'e birlikte görenler, ‘Aşk hala devam ediyor.’ dedi.

Hassan Jameel- Rihanna aşkı ilk duyulduğunda, magazin dünyasında bomba etkisi yaratmıştı.

Rihanna'nın sevgilisi Hassan Jameel kimdir?

29 yaşında Hassan Jameel, Suudi Arabistan'ın zengin iş adamlarından biri. Toyota’nın Suudi Arabistan distribütörü olan aile şirketinde başkan yardımcısı olarak görev yapıyor. Hassan Jameel bu şekilde iş dünyasının tanınan yüzlerinden biri olmayı başardı. Dünyanın en büyük araba şirketlerinden biri olan bu firma sayesinde son beş yılda İngiliz Prens Andrew’u da içeren İngiliz telif hakları ile görüşmesine sebep oldu. Hassan Jameel, başkan yardımcı olarak görev yaptığı aile şirketine büyük başarı sağladı.
Hassan Jameel, 2014 yılında Suudi Arabistan’da düzenlenen Toyota Corolla Launch’da şirketin yeni Guinness Dünya Rekoru’nu kutlamak için sahneye çıktı. Hassan Jameel’in aile şirketi, 1996 yılından beri 14,1 milyon araba sattığı söyleniyor. 2016 yılında Forbes Orta Doğu’nun en zengin arap listesinden Hassan Jameel’in ailesi 20. sırada yer aldı. Firma, 1995 yılında Toyota’nın Suudi Arabistan satış haklarını kazandı.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...