Sözcü Plus Giriş

Kraliyet ailesine girmeden önce flaş karar

İngiliz Kraliyet Ailesi'nin haşarı üyesi Prens Harry ile bir süredir birlikte olan Kanadalı oyuncu Meghan Markle'ın şöhret olduğu diziden ayrılacağı kesinleşti. 36 yaşındaki oyuncunun canlandırdığı karakterin, rol icabı evlenerek ABD'den uzaklaşacağı belirtildi.

Sozcu.com.tr
18:04 -
Kraliyet ailesine girmeden önce flaş karar

İngiliz ve ABD basını bir süredir İngiliz Kraliyet Ailesi’nin genç üyesi Prens Harry ile oyuncu Meghan Markle’ın ilişkileri üzerine spekülasyon yapıyordu. Bugün US Weekly isimli dergide yer alan bir iddia ise Markle’ın rol aldığı diziyle ilgili şaşırtıcı bir gerçeği ortaya çıkardı.

2011’den beri rol aldığı ve şöhretini borçlu olduğu diziden bu sezon ayrılacağı iddiaları konuşulan 36 yaşındaki Markle’ın canlandırdığı Rachel Zane karakterinin evlenerek diziden ayrılacağı belirtildi. Markle’ın rol icabı birlikte olduğu Mike Ross karakteriyle evleneceği ve ABD’deki dizi setini bırakacağı belirtildi. Markle resmi olarak iddialara yanıt vermezken, İngiliz basınında yer alan haberlere göre Markle diziden ayrıldıktan sonra İngiltere’ye yerleşecek.

İLGİLİ HABERPrens Harry, sevgilisiyle ilk kez resmi ziyarette görüntülendiPrens Harry, sevgilisiyle ilk kez resmi ziyarette görüntülendi
Markle geçtiğimiz aylarda, Harry ile ilişkisini doğrulamış ve yakın zamanda Prens Harry’nin büyükannesi Kraliçe Elizabeth ile tanıştığını ifade etmişti.

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more