Sözcü Plus Giriş

Melania Trump bu kez ‘aynı hatayı tekrarlamadı’

43 kişinin hayatını kaybettiği kasırga felaketinin ardından Teksas'ı ziyaret eden First Lady Melania Trump bu defa topuklu ayakkabılar yerine spor ayakkabı tercih etti. First Lady ilk ziyaretinde topuklu ayakkabı giymesi eleştiri konusu olmuştu.

Güncellenme: 19:53, 03/09/2017
Melania Trump bu kez ‘aynı hatayı tekrarlamadı’

Harvey kasırgasının vurduğu Teksas’a ilk ziyaretinde topuklu ayakkabı giydiği için topa tutulan ABD First Lady’si Melania Trump bu kez ‘aynı hatayı tekrarlamadı.’

Teksas’a doğru yola çıkmak için uçağa binerken yine stilettoyu tercih eden Melania Trump, kasırga mağdurlarıyla bir araya gelirken ise daha rahat olmayı seçti.

tr

Foto: Reuters

ABD Başkanı Donald Trump ve eşi Melania, Harvey kasırgası sonucu 43 kişinin hayatını kaybettiği, yaklaşık 43000 kişinin de evsiz kaldığı Teksas eyaletini bir hafta içinde 2. kez ziyaret etti.

Ziyaretin basına ilk yansıdığı halinde ise yine Melania Trump’ın ayakkabı seçimi odak noktasıydı.

tr3

Foto: Reuters

Teksas’ta 30 Ağustos’taki ilk ziyarette 12 cm’lik stilettolar giydiği için eleştirilen Melania Trump’ın ayağında, dün uçağa binerken yine stiletto vardı.

Uçaktan inerken ise Melania Trump’ın yılan derisi stilettolarından ‘vazgeçtiği’ ve spor ayakkabısı tercih ettiği görüldü.

Yayınlanma Tarihi:19:52,