Sözcü Plus Giriş

Müstakbel leydi artık böyle giyinemeyecek

İngiliz kraliyet ailesinin haşarı üyesi Prens Harry ile birlikte olan ve iddialara göre Kraliçe Elizabeth'le tanışan oyuncu Meghan Markle hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. İngiliz basını, Kraliçe'nin evlilik arifesinde olan Markle'dan dizlerini gösterecek elbiseler giymemesini istedi.

Sozcu.com.tr
17:18 -
Müstakbel leydi artık böyle giyinemeyecek

İngiliz basını için Kraliyet ailesi ile ilgili haberler her zaman önceliktir. Bugün de İngiltere’nin çok satan tabloid gazetesi The Sun başta olmak üzere birçok gazete ve yayın kuruluşunda Kraliyet ailesine girmesi beklenen Meghan Markle hakkında haberler vardı.

Bir süredir Kraliyet ailesinin haşarı çocuğu Prens Harry ile birlikte olan ve evlenmeleri gündem olan Meghan Markle’ın bundan böyle kısa elbiseler giymeyeceği iddiası ortaya atıldı.

marklea

The Sun’un kadın dergisi Cosmopolitan’a dayandırdığı haberde 36 yaşındaki Markle’ın Kraliçe’nin sıkı kıyafet kurallarına uymaya başladığı belirtildi.

İLGİLİ HABERPrens Harry, sevgilisiyle ilk kez resmi ziyarette görüntülendiPrens Harry, sevgilisiyle ilk kez resmi ziyarette görüntülendi

İddiaya göre sık sık kamera karşısına mini etek ve kısa elbiselerle çıkan Markle’ın son dönemde daha muhafazakar bir tarza büründüğü belirtilirken, moda dergilerinde “Harry’le ilişkileri ciddileşmeden önce Markle korkusuzca mini etek giyiyordu fakat son dönemde daha muhafazakar giyiniyor ve boyu uzun etek ve pantolonları tercih ediyor” ifadeleri kullanıldı.

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 17:29 05.11.2017
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more