Sözcü Plus Giriş

O Ses’e katılan şarkıcıyı eski kocası vurdu

Kamboçya'nın popüler programlarından "O Ses"e katılan ve kendine geniş bir hayran kitlesi elde eden San Sreylai, önceki gün silahlı saldırıya uğradı. Kamboçya'nın başkenti Phnom Penh'te yaşanan saldırıda 23 yaşındaki şarkıcıyı eski eşinin vurduğu ve daha sonra da intihar ettiği öğrenildi.

Sozcu.com.tr
09:41 -
O Ses’e katılan şarkıcıyı eski kocası vurdu

Türkiye’de de yayınlanan O Ses Türkiye’nin Kamboçya’daki versiyonuna katılan şarkıcı San Sreylai önceki gün başkent Phnom Penh’te yaşanan silahlı saldırı sonrasında hayatını kaybetti. Bir güzellik merkezinde yaşanan saldırıda 23 yaşındaki Sreylai’yi öldüren kişinin 53 yaşındaki eski kocası Chey Rin olduğu tespit edildi.

 

Genç kadını vurduktan sonra namluyu kendine doğrultan Rin’in de olay yerinde hayatını kaybettiği belirtildi.

sarkcia

Geçtiğimiz yıl yarışmada finale kalan Sreylai’nin kocasından ayrıldığını ve ikilinin geçmişte de sürekli tartıştığı belirtildi. Güzellik merkezinin girişinde yaşanan arbede sonrasında saldırının yaşandığı kaydedilirken görgü tanıkları 3-4 el ateş edildiğini de ifade etti.

sarkci

Çiftin 2 çocuğu olduğu kaydedilirken Sreylai’nin ablası San Kongkea, “O Ses Kamboçya’ya katıldıktan sonra ayrıldılar. Rin çok kıskançtı ve ilişkileri gittikçe daha da kötü oldu” dedi. Sreylai’nin bir arkadaşı olan Dara ise İngiltere’nin çok satan gazetelerinden The Sun’a konuştu. Dara, “Eşi, şarkı yarışmalarına katılmasını istemezdi. O Ses’ten sonra sürekli kavga ettiler. Evlerini ayırdılar ama sürekli taciz ediyor ve rahatsızlık yaşatıyordu” dedi.

İLGİLİ HABERYeni kız arkadaşıyla yatağa girdi, 12 saat sonra hastanelik olduYeni kız arkadaşıyla yatağa girdi, 12 saat sonra hastanelik oldu

Saldırı öncesinde albüm kayıtlarını tamamlayan Sreylai’nin albümünün piyasaya sürülüp sürülmeyeceğine dair bir açıklama yapılmadı.

Son güncelleme: 12:10 20.10.2017
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more