Sözcü Plus Giriş

Örümcek, İngiliz yıldızı Bodrum’da hastanelik etti

İngiltere'nin çok izlenen yarışma programı X Factor ve Celebrity Big Brother'da yarışan 39 yaşındaki şarkıcı Christopher Maloney'nin Bodrum tatili felaketle sonuçlandı. Bodrum'da bir örümceğin kafasını ısırdığını söyleyen Maloney, şok geçirdi ve kalbi iki kez durdu.

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 13:28, 06/09/2017
Örümcek, İngiliz yıldızı Bodrum’da hastanelik etti

İngiliz turistlerin uğrak noktası olan Bodrum, İngiliz basınının gündemine oturdu. Türkiye’de yayınlanan Yetenek Sizsiniz Türkiye ve Biri Bizi Gözetliyor programlarının İngiliz versiyonu X-Factor ve Celebrity Big Brother gibi programlara katılan ve müzik kariyerine devam eden Christopher Maloney, Türkiye’de ölümden döndü.

Arkadaşlarıyla Bodrum’da tatil yapan 39 yaşındaki şarkıcı önceki gün Bodrum sahilinde yürürken kafasında bir acı hissetti. Elini kafasında gezdirdiğinde bir şişlik ve örümcek bulan Maloney, olayın şokuyla bayıldı. Anafilaksi şok geçiren Maloney bayıldı. Hastaneye gidene kadar iki kez kalbi duran Maloney, yoğun bakıma kaldırıldı.

mandy

İngiltere’nin çok satan gazetelerinden Daily Mirror’ın kardeş kuruluşu The Liverpool Echo’ya konuşan Maloney, “Resmen ölümden döndüm. Örümcek ısırdıktan sonra başım döndü ve bayıldım. Şoka girerken boğazım düğümlendi ve nefes almakta güçlük çektim” dedi. O sırada yoldan geçen Mandy Fisher isimli bir turistin hayatını kurtardığını söyleyen Fisher, “Ambulansta da suni teneffüsle hayata tutundum” dedi.

2 Ağustos’ta ısırılan Maloney, 15 Ağustos’ta Liverpool’a dönebilirken, “Eğer Mandy orada olmasaydı şu an hayatta olamazdım. Hayatımı ona borçluyum” dedi.

Yayınlanma Tarihi:13:06,