Rihanna, babasının ceketini mi giydi?

Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna, Dünya Eğitim İşbirliği için maddi destek çalışmaları kapsamında Elysée Sarayı’nda Fransa'nın yeni First Lady'si Brigitte Macron’la görüştü.

Rihanna, babasının ceketini mi giydi?

ABD’li dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna, Fransa’nın yeni First Lady’si Brigitte Macron'la Elysée Sarayı’nda görüştü

Daha önce Twitter’dan elçisi olduğu yardım kuruluşu için ülke liderlerinden maddi destek talep eden Rihanna, talebini bir de sözlü olarak aktarmak üzere Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ve Fransız First Lady Brigitte Macron'la görüştü.

riri1

Rihanna, Elysée Sarayı'nda ki görüşmenin ardından; ”İnanılmaz bir görüşme oldu. Çok misafirperver davrandılar. Genel olarak eğitim sorunu hakkında konuştuk.” dedi ve gelecek Eylül ayında bir görüşme daha yapıp, Ekim ayında da Afrika’da faaliyetlere başlamayı planladıklarını basın mensuplarına duyurdu.

Fransa'nın cumhurbaşkanı adayının 'sıradışı' evliliği İlginizi Çekebilir Fransa'nın cumhurbaşkanı adayının 'sıradışı' evliliği

Rihanna, 24 Haziran’da Twitter’daki hesabından, Cumhurbaşkanına, “Merhaba Emmanuel Macron, Fransa eğitim için bir fon ayıracak mı?” diye sormuştu.

Rihanna ne giyeceğini şaşırdı

Macron ile Rihanna’nın görüşmesi Fransız basınında ve sosyal medyada da geniş yer buldu.

riri

First Lady Brigitte Macron tarafından karşılanan Rihanna’nın gri-siyah tonlarında kombini, Christian Dior marka olsa bile büyük beden ceket tercihi ve taktığı Dior retro çantası da sosyal medyada en çok tartışılan konulardan biri oldu.

Kullanıcılar Rihanna için “babasının ceketini giymiş” ”Sanki  Elysée Sarayı’na değil Châtelet meydanına kahve içmeye gidiyor.”yorumu yaptı.

Rihanna nam-ı diğer RiRi Asi ve de sexi kızımız ne giyermiş genel olarak hepsi yazının devamında

Rihanna'nın stilini incelemek ya da tarif etmek çok da kolay sanmayın.

kkk
Sebebi ise her seferinde karşımıza farklı bir kadın olarak çıkması! Bazen tam bir retro yıldızı olurken bazen de punk giyim tarzıyla hem yakalaması, hem de taklit edilmesi zor bir tarza sahip Rihanna.

1

Çoğunlukla Maskülen – Feminen giyinen dekoltelere bayılan ve gece kıyafetlerinde transparandan kola kolay vazgeçmeyen bir giyim tarzı var Rihanna'nın.
ggg