O fotoğrafla ilgili flaş iddia!

ABD Başkanı Donald Trump'ın başkent Washington'da ağırladığı ilk lider olan İngiltere Başbakanı Therasa May'in elini tutmasının yankıları sürüyor.

O fotoğrafla ilgili flaş iddia!

İngiltere’nin en çok satan gazetelerinden Daily Mail’e “Beyaz Saray’da aşk” başlığını attıran olayla ilgili flaş bir teori ortaya atıldı.

Yine İngiliz medyasında yer alan bir iddiaya göre; Trump’ta “bathmophobia” olarak anılan merdiven korkusu var. Ve bu nedenle Trump, düşmekten korktuğu için destek olarak May’in elini tuttu.

trump-50

İddia, “üst düzey bir kaynağa” dayandırıldı. Söz konusu kaynak, “O (Trump) zeminin ya da keskin eğimlerin görüldüğü yükseklikten nefret eder. Hatta mikroplardan bile daha çok. Bilhassa merdivenleri sevmez ve en büyük kabusu kirli tırabzanlardır” dedi.

İngiliz Daily Mail gazetesi, Trump ile May'i el ele yansıtan kareyi birinci sayfasına taşıyarak,

İngiliz Daily Mail gazetesi, Trump ile May’i el ele yansıtan kareyi birinci sayfasına taşıyarak, “Beyaz Saray’da aşk” başlığını attı.

Söz konusu kaynak, daha önce “temizlik hastası” olduğunu beyan eden Trump’ın “Trump Tower’da problem yaşamadığını çünkü her zaman altın asansörü kullandığını” ifade etti.

Trump ve May'in el ele tutuşması İngiliz basınının gündemine bomba gibi düştü İlginizi Çekebilir Trump ve May'in el ele tutuşması İngiliz basınının gündemine bomba gibi düştü

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...