Sözcü Plus Giriş

Bir garip haber! Trump’ı hiç sevmiyorum dedi boşandı

Hafta içinde ABD Başkanı Donald Trump'ın Beyaz Saray İletişim Direktörü olan Anthony Scaramucci'nin evliliği sallantıda. Bunun sebebi ise Scaramucci'nin eşinin Trump'ı sevmemesi.

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 12:54, 29/07/2017
Bir garip haber! Trump’ı hiç sevmiyorum dedi boşandı

ABD’nin çok satan gazetelerinden New York Post, ABD Başkanı Donald Trump’ın yeni İletişim Direktörü Anthony Scaramucci’nin boşanma arifesinde olduğunu duyurdu. Önceki gün Trump’ın çok yakın çalışma arkadaşları hakkında ağır sözler sarf ettiği ortaya çıkan Scaramucci’nin eşinin boşanma davası açtığı öne sürüldü.

Çifte yakın kaynaklar, Scaramucci’nin bir yatırımcı olarak çalışan iş kadını Deidre Ball’un 3 yıllık evliliğini sonlandırma kararını da Amerikan basınına anlattı. Scaramucci’nin siyasi olarak aşırı hevesli olmasının boşanmaya sebep olduğunu söyleyen kaynaklar, “Deidre, onu terk etti çünkü New York Wall Street’teki hayatını ve Long Island’daki evini seviyordu. İki çocukları olmasına rağmen bu kararı aldı” ifadesini kullandı.

Gazeteye konuşan ve ismini açıklamak istemeyen bir diğer kaynak ise “Deidre Trump’ın hayranı değil ve Anthony’nin Beyaz Saray’da işe başlamasını desteklemiyordu” dedi. Buffalo Üniversitesi’nden mezun olan Ball, 2015’te Trump karşıtı Demokrat Kathleen Rice’a 5.400 dolar bağışta bulunmuştu.

Yayınlanma Tarihi:12:01,