Türkiye’de de şubeleri olan pizzacıda seks yaptılar! Ama bir şeyi unuttular!

İngiltere'nin North Yorkshire bölgesine bağlı kıyı kasabası Scarborough'da akılalmaz olay... Bir çift, Türkiye'de de şubeleri olan meşhur bir pizza zincirinde sipariş beklerken cinsel ilişkiye girdi. Tüm bu yaşananlar ise saniye saniye güvenlik kameralarına yansıdı.

Türkiye’de de şubeleri olan pizzacıda seks yaptılar! Ama bir şeyi unuttular!

İngiliz The Sun gazetesinin sayfalarına taşınan skandala adı karışan isimler, 29 yaşındaki Daniella Hirst ile 31 yaşındaki Craig Smith…

Haberde Hirst ve Smith çiftinin çalışanların birkaç metre uzağında cinsel ilişkiye girdiği belirtildi. Geçen salı günü yaşanan olayın görüntüleri Twitter’dan paylaşıldı.

Cam sehpada seks fantezisi kanlı bitti! İlginizi Çekebilir Cam sehpada seks fantezisi kanlı bitti!

Bu haberi ilginç kılan ise benzerlerinde görülmemiş bir şekilde rezil olan çiftin konuya ilişkin açıklamalarda bulunması. Çift tuhaf yerlerde seks yapmayı sevdiklerini söyledi.

Daniella, riskli maceralarının internete konacağını hiç düşünmediklerini söyledi. Danielle, tepki çeken eylemlerini savunurken de skandal bir açıklamada bulundu:

“Maalesef internette çıktı. Biz açık fikirli insanlarız. Bir kez daha orada yapmayacağız. Belki başka bir pizzacı olabilir” dedi.

Cinsel organının büyüklüğü nedeniyle seks yapamıyor İlginizi Çekebilir Cinsel organının büyüklüğü nedeniyle seks yapamıyor

Skandala sahne olan pizzacı ise “böyle bir olayla ilgili açıklama yapmayacaklarını” belirtti.