Ünlü diş hekimliği hocası ofisinde seks yapınca…

İngiltere'de bulunan Leeds Üniversitesi'nin Diş Hekimliği Fakültesi'nde okutmanlık yapan Dr. Alec High, ofisinde kadınlarla birlikte olunca kariyerini yerle bir etti.

Ünlü diş hekimliği hocası ofisinde seks yapınca…

İngiliz The Mirror gazetesinin haberine göre; Dr. High, üniversitenin Worsley binasındaki ofisine girip çıkarken görülen bir kadınla seks yapıyordu. Ve meslektaşları da ofisinden gelen sesleri sürekli olarak duyuyordu.

Bu durum üzerine uyarılan High, özür dilese de, tutumunu değiştirmeye bir türlü yanaşmadı. Hâl böyle olunca iş arkadaşları da odasından sesler duymaya devam etti.

Söylentiler ayyuka çıkınca okul yönetimi, Dr. High hakkında soruşturma başlattı. Ancak o, seks yaparken duyulduğu bir olaya ilişkin, personeli ikna etmeye çalıştığı yalanını söyleyerek savunma yaptı.

alec

Üniversiteye 1981 yılında giren ve bir hayli deneyimli olan High’ın kariyeri utanç verici bir olay üzerine bitme noktasına geldi.

Genel Diş Hekimliği Konseyi Uygulama Komitesi, High’ın tutumunun hem uygunsuz hem de amatörce olduğunu belirtirken, olayı kapamaya yönelik tavrının ise yanlış ve haysiyetsizce olduğu sonucuna vardı.

Londra’daki duruşmaya katılmayan Dr. High, Ocak 2013-Mart 2015 arasında ofisinde cinsel ilişkide bulunmakla suçlanıyor.

The Mirror gazetesinin haberinde soruşturma başlatıldıktan sonra deneyimli eğitmenin görevinden ayrıldığı bilgisi de yer aldı.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...