Reklamsız Sözcü

Ünlü oyuncu 76 kilo ama dünyası karardı

Ünlü oyuncu sonunda zayıflamayı başardı ama acı gerçeği kendi gözleriyle gördü.

android-time 19:45
Ünlü oyuncu 76 kilo ama dünyası karardı
Ünlü oyuncu sonunda zayıflamayı başardı ama acı gerçeği kendi gözleriyle gördü.

Rol aldığı TV dizileri ve programlarıyla tanınan 41 yaşındaki İngiliz oyuncu Lisa Riley, uzun süre fazla kilolarıyla mücadele etti. Sonunda da tam 76 kilo vererek amacına ulaştı.

Fazla kilolarıyla başı hep dertte olan ünlü oyuncu sonunda zayıflamayı başardı. Ama bir gün aynanın karşısına geçtiğinde gördükleri yüzünden dehşete kapıldı. Bu, onun için yeni bir savaşın başlangıcıydı.

1

Ama daha zaferinin keyfini süremeden bambaşka bir sorunla karşılaştı. Riley, aslında kilolarıylala mücadelenin tam olarak bitmemiş olduğunu gördü.

2

Çünkü bedeninde aşırı kilo kaybı yüzünden oluşan ciddi sarkmalar vardı. Bunun için de çareyi bıçak altına yatarak vücudunu toparlatmakta buldu.

3

Bu operasyon sırasında da sarkmış olan 6 kiloluk deri alındı ve Riley’in görünümü toparlandı.

4

Hayatının büyük bölümünde fazla kilolarıyla mücadele eden Lisa Riley yaşadıklarını şöyle anlattı: “Zayıflamaya karar verdiğimde işin sonunda böyle her yerimin sarkacağını bir an bile düşünmemiştim. Ama kilolarımı verdikten sonra aynaya bakıp sarkmış bedenimi gördüğümde ‘Aman Tanrım, neden böyle bir şey yaptım, neden kilo verdim ki’ diye düşündüm. Çünkü o şekilde aşırı kilolu olduğum zamanlardan çok daha kötü görünüyordum.”

5

Fakat Riley’in, benzer sorunlar yaşamış olan arkadaşları ona yardım elini uzattı. Sonunda geçirdiği operasyonla Lisa Riley’in bütün sarkan derileri toparlandı ve o da istediği gibi bir görünüme kavuştu.

6

Lisa Riley’in bu mücadelesi İngiliz ITV kanalına da belgesel olarak çekildi. Oyuncunun fazla kilolarla mücadelesi 5 Eylül’de seyirciyle buluşacak.

7 8

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more