Zombiye dönüştüren uyuşturucu madde kullanan genç böyle can verdi

Flakka adı verilen ve Zombi Hapı olarak bilinen sentetik uyuşturucunun etkisiyle garip davranışlar sergileyen insanların görüntüleri şu günlerde sosyal medyada en çok konuşulan konulardan biri.

Zombiye dönüştüren uyuşturucu madde kullanan genç böyle can verdi

İnsanları Zombiye Dönüştüren Uyuşturucu, Malesef Dünyaya Hızlıca Yayılıyor!

Kullananları tabiri caizse yaşayan birer ölüye dönüştüren Flakka Efekti adı verilen sentetik uyuşturucunun dünya genelinde yayılmasının önüne geçilemiyor.

basliksiz-1Rusya menşeili olan bu uyuşturucunun ilk olarak Amerika’da ortaya çıktığı belirtildi. Son olarak Santiago, Chilie’de bu hapı kullanan bir genç, bindiği taksiden kendini çırılçıplak dışarı fırlattı.

Taksi şöförü, ” Bu maddeyi kullanan gencin, taksinin camına kafasıyla vurduğunu gördüm. Maddenin tesiri altında olduğundan olsa gerek, art arda vurduğu kafa darbeleri sebebiyle oluşan acıyı hissetmiyordu bile. Sakinleştirmeye çalıştım. Beni duymuyordu bile. Ne yapacağımı bilemedim. Soyunmaya başladı etrafa tekmeler savurarak. Son olarak da kendini taksiden aşağıya attı. ”

İşte  Zombiye Dönüştüren Uyuşturucu Madde Kullanan Gencin Ölmeden Önceki Son Görüntüleri:


Takside yamyam özellikleri gösterdiği tespit edilen genç kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Bilimsel adı alpha-pyrrolidinopentiophenone olan ve bonzai gibi ucuz ve öldürücü etkilere sahip olan sentetik uyuşturucu, kullanan kişileri çoğunlukla öldürüyor, ölmeyenlerde ise kalıcı olarak beyin hasarı bırakıyor. Son derece uyarıcı olan bu madde, insanı çıldırtacak derecede paranoyaya yol açabiliyor. Zombi hapını kullananların hiç tanımadıkları insanların yüzlerini parçalayayıp yedikleri vakalar da bulunuyor.

İnsanları yamyam zombilere dönüştüren uyuşturucu: Flakka nedir? İlginizi Çekebilir İnsanları yamyam zombilere dönüştüren uyuşturucu: Flakka nedir? Flakka nedir? İnsanları yamyama dönüştüren uyuşturucu korkutuyor İlginizi Çekebilir Flakka nedir? İnsanları yamyama dönüştüren uyuşturucu korkutuyor