Sözcü Plus Giriş

e-Okul sınav sonuçları, e-Okul not sorgulama: İşte velilerin ve öğrencilerin e-Okul’a giriş detayları…

Eğitim öğretim dönemi devam ederken öğrenciler ve veliler e-Okul sistemi üzerinden güncel devamsızlık ve sınav notlarını kontrol ediyor. e-Okul sistemi hakkında bazı detaylar araştırılıyor. e-Okul'da hangi işlem, nasıl yapılır? e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi ayrıntıları...

Sozcu.com.tr
09:58 -
e-Okul sınav sonuçları, e-Okul not sorgulama: İşte velilerin ve öğrencilerin e-Okul’a giriş detayları…

e-Okul öğrencilere eğitim bilgileri detayları konusunda merak ettikleri bilgileri öğrenmeleri konusunda yardımcı oluyor. e-Okul sistemine giriş yapmak isteyenlerin neler yapması gerekiyor? e-Okul yazılı sonuçları ve okula gelmeme günleri nasıl sorgulanır? E-Okul veli bilgilendirme sistemi (VBS) nedir ve nasıl çalışır sorularının cevaplarını arayan arayan veliler için E-Okul ile ilgili tüm bilgileri haberimizde…

E-OKUL GİRİŞ: VELİ BİLGİLENDİRME SİSTEMİ

E-OKUL’DA HANGİ BİLGİLER YER ALIYOR?

Devamsızlık Bilgisi: devamsızlık bilgisi bölümünden öğrencilerin hangi günlerde okula gittiği hangi günlerde ise gitmediği takibi yapılmaktadır. Bu bölümde geç kalma durumlarında dahi bilgi sağlanabilir.

Not Bilgisi: Not bilgisi bölümünde ise öğrencilerin güncel dönemde aldığı derslerdeki başarı durumu görüntülenmektedir. Sınav ve sözlülerde alınan notların öğretmenler tarafından sisteme girilmesi ile görülen bu bilgiler sayesinde kişiler öğrencilerin başarı durumunu görebilmektedir.

e-okul (2)

Haftalık Ders Programı: Haftalık ders programı bölümünde öğrencilerin derslerinin takibi yapılabilmektedir. Haftalık olarak yayınlanan ders programında öğrencilerin hangi gün hangi dersinin olduğu öğrenilebilmektedir.

Sınav Tarihleri: Sınav takvimlerinin belli olmasının ardından ilgili tarihler e okula yüklenmektedir bu bakımdan öğrenci ve veliler sınav takibini bu bölümden yapabilmektedir.

15 TATİL NE ZAMAN?

Yarıyıl tatili, 22 Ocak 2018-2 Şubat 2018 tarihleri arasında yapılacak. İkinci kanaat dönemi ise 5 Şubat 2018 Pazartesi başlayacak ve 8 Haziran 2018 Cuma sona erecek. 2018-2019 eğitim öğretim yılı ise 17 Eylül 2018 Pazartesi başlayacak.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more