Son dakika… ÖSYM’den KPSS’ye girecek adaylara uyarı

ÖSYM, çok sayıda kişiyi ilgilendiren ve yarın yapılacak olan KPSS'ye girecek adaylara '15 dakika' uyasında bulundu. 15 dakika kuralı nedeniyle YGS sınavı başta olmak üzere, ÖSYM tarafından yapılan sınavların bazısında adaylar sınava girememişti.

Son dakika… ÖSYM’den KPSS’ye girecek adaylara uyarı

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM), yarın yapılacak Kamu Personel Sınavı’na (KPSS) girecek adayların sınavın başlama saatinden 15 dakika önce binalara alınma işleminin tamamlanacağı uyarısında bulundu.

ÖSYM’nin sosyal medya hesabı Twitter üzerinden yapılan açıklamada, KPSS genel kültür – genel yetenek oturumunun 10.00’da, eğitim bilimleri oturumunun ise 14.30’da başlayacağı hatırlatıldı.

Açıklamada şu uyarılara yer verildi:

“Sınavın başlama saatinden 15 dakika önce adayların sınav binalarına alınma işlemi tamamlanacaktır. Saat 09.45’ten sonra adaylar, sınav binalarına alınmayacaklardır. Eğitim bilimleri oturumu saat 14.30’da başlayacak olup sınavın başlama saatinden 15 dakika önce adayların sınav binalarına alınma işlemi tamamlanacaktır. Saat 14.15’ten sonra adaylar sınav binalarına alınmayacaklardır.”

 

Loading...