Sözcü Plus Giriş

Bakan Sarıeroğlu: Taşerona kadro geliyor

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, taşeron işçiler ile ilgili yaptığı açıklamada, konu hakkında bu yıl gereğini yapacaklarını söyledi.

16:31 -
Bakan Sarıeroğlu: Taşerona kadro geliyor

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, taşeron işçiler ile ilgili açıklamalarda bulundu. Sarıeroğlu konu hakkında yaptğı açıklamasında, “Taşeron işçilerin istihdamı konusunda bu yıl gerekeni yapacağız” dedi.

İLGİLİ HABERHükümetten şaşırtan taşeron hamlesi! Kadro beklerken kafa karıştırdıHükümetten şaşırtan taşeron hamlesi! Kadro beklerken kafa karıştırdı

Bakan Sarıeroğlu geçtiğimiz aylarda da taşeron işçilerle ilgili yaptığı konuşmada, “Beklenti içinde olan birçok kesim var. Taşeronda çalışan arkadaşlarımız bunlardan en önemlisi. AK Parti olarak bugüne kadar ne söz verdiysek yerine getirdik. İnşallah taşerondaki kardeşlerimizin kamudaki istihdamlarındaki beklentiyi karşılayabilmek için bir aydır Maliye Bakanımız ile çok ciddi bir çalışma içindeyiz. Bu çalışmayı çok kısa sürede tamamlayarak, kardeşlerimiz ile paylaşacağız. İnşallah sıkıntılarına beklentilerine, taleplerine yeni yasama döneminde yeni yıla girmeden bir cevap vermiş olacağız” ifadelerini kullanmıştı.

İLGİLİ HABERİşte taşeron işçilere kadro konusunda 3 yetkili ağızdan gelen son açıklamalar!İşte taşeron işçilere kadro konusunda 3 yetkili ağızdan gelen son açıklamalar!
Son güncelleme: 12:00 07.06.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more