Sözcü Plus Giriş

Bitcoin yine rekor kırdı! Bitcoin nedir? Bitcoin güvenli mi?

Bitcoin'de yükseliş sürüyor, birçok kişi tarafından Bitcoin hakkında detaylar merak ediliyor. Geçtiğimiz hafta 9.021 dolar seviyesine kadar güçlü bir düşüş yaşayan Bitcoin fiyatı tekrar yükselişe geçerek 11.831 dolarla yeni bir rekor kırdı.

null
Güncellenme: 11:24, 04/12/2017
Bitcoin yine rekor kırdı! Bitcoin nedir? Bitcoin güvenli mi?

Bitcoin’in değeri arttıkça Bitcoin hakkında birçok soru merak ediliyor. Bitcoin yine rekor kırdı, kripto para Bitcoin, iki gün süren kar realizasyonlarının ardından yönünü yine yukarı çevirdi ve dün 11.831 dolara kadar yükselerek yeni bir rekor kırdı.

İlginizi ÇekebilirUğruna cinayet işlendi: Sanal para birimi Bitcoin!Uğruna cinayet işlendi: Sanal para birimi Bitcoin!
29 Kasım’da 11.377 dolar seviyesinin görülmesinin ardından 9.021 dolar seviyesine kadar güçlü bir düşüş yaşayan Bitcoin fiyatı son 2 günde güçlü yükseliş gösterdi.İlginizi Çekebilirİstanbul'da 12 milyon liralık Bitcoin gaspıİstanbul'da 12 milyon liralık Bitcoin gaspı
Bitcoin şu sıralarda 11506,08 dolar seviyesinden işlem görüyor. Dolaşımdaki Bitcoin miktarı 16.718.613 olurken, toplam piyasa değeri 192 milyar dolara ulaştı.İlginizi ÇekebilirBitcoin nedir? Bitcoin ne kadar oldu? İşte geleceğin para birimi Bitcoin hakkında merak edilenler...Bitcoin nedir? Bitcoin ne kadar oldu? İşte geleceğin para birimi Bitcoin hakkında merak edilenler...

Bitcoin’in rekor kırmaya devam etmesinde CME’nin Bitcoin vadeli kontratlarını bu ay içinde işleme açacağı, CBOE’nin de Bitcoin vadelileri için başvuruyu yaptığı haberleri etkili oldu.

FOREKS

Yayınlanma Tarihi:09:03,