Kalp krizi geçirdi, ‘gazın var’ dediler! 3 km yol gitti

Vefat eden İTO Başkanı İbrahim Çağlar'ın gaz sıkışması var denilerek hastaneden gönderildi. Çağlar ve eşi hastanenin bir buçuk kilometre ilerisindeki bulunan eczaneden ilaç almaya geldi. Eşi ilaçları alırken aracında durumu iyice kötüleşen Çağlar, hastaneye geri getirildi. Daha sonra aynı hastanede teçhizat olmadığı için helikopter ile hastanenin Bağcılar şubesine yönlendirildiği ortaya çıktı.

Kalp krizi geçirdi, ‘gazın var’ dediler! 3 km yol gitti

Vefat eden İTO Başkanı İbrahim Çağlar'ın ölümünde ihmal şüphesi ortaya çıkmaya başladı. İstanbul Koşuyolu'ndaki Hastaneye gelen Çağlar'a önce gaz sıkışması olduğu söylendi. Çağlar çifti, gaz sancısını tedavi etmek için 1,5 kilometre ileride bulunan nöbetçi eczaneye giderek ilaç aldı. Bu sırada araçta bekleyen İbrahim Çağlar’ın durumu daha da ağırlaştığı için tekrar hastaneye geri getirildi.

1

‘Gaz sancınız var’ denilen İbrahim Çağlar, hastanenin 1,5 kilometre ilerisinde bulunan bu eczaneden ilaçlarını almaya gelmiş.

YETERLİ TEÇHİZAT YOKTU

Ardından eczaneye giderken fenalaşan Çağlar hastaneye geri döndü ve burada kalbi durdu. Yakın çalışma arkadaşlarından alınan bilgilere göre; bu hastanede hayata döndürülen Çağlar hastanede yeterli teçhizat olmamasından dolayı Koşuyolu'ndan aynı hastanenin Bağcılar şubesine yönlendirildi.

ibrahim-caglar

Çağlar mesafe uzun olduğu için Helikopter ile Bağcılar'a getirildi. Ardından buradaki doktorlar durumu iyi 72 saat uyutacağız dediler. Bilgi veren başka bir doktor ise yakınlarına her şeye hazırlıklı olun mesajını verdi.

AÇIKLAMA YAPILACAK

Hastane yetkilileri tarafından sozcu.com.tr’ye yapılan açıklamada gerek görüldüğü takdirde ilerleyen saatlerde resmi bir açıklama yapılacağı bildirildi.

Sozcu.com.tr'nin aldığı bilgilere göre Çağlar'ın vasiyetindeki bir ayrıntıya da ulaşıldı. Çağlar cenazesine çelenk gönderilmemesini istedi, bunun yerine Aziz Mahmud Hüdayi vakfına bağış yapılmasını istedi.

İTO Başkanı İbrahim Çağlar hayatını kaybetti İlginizi Çekebilir İTO Başkanı İbrahim Çağlar hayatını kaybetti Çağlar ölmeden bir gün önce dizide oynadı İlginizi Çekebilir Çağlar ölmeden bir gün önce dizide oynadı

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...