Sözcü Plus Giriş

Careem, Türkiye için yeni genel müdür atadı

Careem Türkiye’deki faaliyetlerine bu sene başında İstanbul’da başladı. Araç çağırma hizmeti Careem’in, Türkiye Genel Müdürü Dilara Demir Kısakürek oldu.

14:07 -
Careem, Türkiye için yeni genel müdür atadı

Kuzey Afrika, Türkiye ve Pakistan dahil olmak üzere Körfez Bölgesi'nin araç çağırma uygulaması Careem, Türkiye faaliyetlerine hız vererek Genel Müdür düzeyinde yeni bir atama gerçekleştirdiğini duyurdu. Careem Gelişen Pazarlar Direktörü İbrahim Manna, “Careem olarak her zaman yerel yeteneklere güvenmeyi ve onlara yatırım yapmayı amaçlıyoruz. Bugün Dilara Demir Kısakürek'i Careem Türkiye ailesinde gördüğümüz için çok mutluyuz. Onun teknoloji endüstrisinde ve data analizindeki göze çarpan başarıları ile telekomünikasyon alanında önde gelen şirketlerdeki geniş kapsamlı işletme deneyimi, şirketimiz için büyük bir kazanım olacaktır” dedi.

‘İSTİHDAMI ARTTIRMAK ÖNCELİKLİ AMACIMIZ’

Careem Türkiye Genel Müdürü Dilara Demir Kısakürek, konuşmasında  “Türkiye'deki faaliyetlerine bu yılbaşında başlayan ve kısa sürede çok ciddi bir büyüme kaydeden bu platformun bir parçası olmak beni heyecanlandırıyor. Mahremiyetten ödün vermeden hayatlarını kolaylaştıran teknolojileri kullanıcılarımıza sunmak odaklandığımız alanlardan biri olmaya devam edecek. Kullanıcılar için en iyi ulaşım seçeneği olmak ve kaptanlarımız için daha fazla iş imkanı yaratarak istihdamı artırmak öncelikli amacımız” ifadelerini kullandı. Careem'e katılmadan önce Turkcell Marka Yönetimi ve İletişim Direktörü olarak görev yapan Dilara Demir Kısakürek, Turkcell'in birçok farklı departmanında görev yaptı. Bilkent Üniversitesi'nde İşletme Yönetimi okuyan Kısakürek, teknoloji ve bankacılık sektöründe 20 yılı aşkın süredir deneyime sahip.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more