Hero tişörtünün satışı durduruldu

Darbeci hainlerden astsubay Gökhan Güçlü'nün giydiği Hero tişörtü olay olurken tişörtü üreten firma satışları durdurdu.

Hero tişörtünün satışı durduruldu

Hain darbecinin üstüne Hero (Kahraman) baskılı tişört ile duruşmaya çıkması olay oldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Guantanamo Üssü’nde olduğu gibi darbecilerin tek tip kıyafetlerle duruşmalara gelmeleri için çalışmalar yapılacağını belirtti.

Sozcu.com.tr’nin edindiği bilgilere göre Hero tişörtünü üreten firma tişörtü satıştan kaldırdı. Tişört şu anda internetten de siparişe kapandı.

ph21hp12hp12hp12

NE OLMUŞTU?

Muğla 2'nci ağır Ceza Mahkemesinde bugün başlayan Cumhurbaşkanına suikast girişimi davasında eski MAK astsubayı Gökhan Güçlü'nün üzerine giydiği Türkçesi ‘kahraman’ anlamına gelen ‘HERO' yazılı tişört mahkeme salonunun boşaltılmasına neden oldu. Duruşma ikinci defa başlamasının ardından bu defa gerginlik yaşandı ve duruşma öğleden sonraya ertelendi. Olayın ardından Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü, cezaevi yönetimi hakkında inceleme başlattı.

Bir 'Hero' skandalı daha! İlginizi Çekebilir Bir 'Hero' skandalı daha! Darbecilerin 'Hero' tişörtüne karşı 'traitor' tişörtü İlginizi Çekebilir Darbecilerin 'Hero' tişörtüne karşı 'traitor' tişörtü Suikast Timi duruşmasında ‘Hero' yazılı tişört gerginliği İlginizi Çekebilir Suikast Timi duruşmasında ‘Hero' yazılı tişört gerginliği