Sözcü Plus Giriş

İDO’da temassız ödemeye indirim

Bayramda yapılacak 'temassız' İDO ödemelerinde indirim var. 26 Ağustos – 10 Eylül 2017 tarihleri arasında İDO'nun Eskihisar ve Topçular seferlerinde tüm bankalara ait temassız özellikli kredi ve banka kartları ile yapılacak tek yön geçişler 45 TL yerine 35 TL olacak.

15:33 -
İDO’da temassız ödemeye indirim

Bankaların ortak platformu Bankalararası Kart Merkezi (BKM), İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) ile yaptığı işbirliğiyle “temassız ödeme” seçeneğini tercih eden kart kullanıcıları için kazandıran kampanyalarına bir yenisini daha ekliyor.

10 TL’LİK İNDİRİM AYRICALIĞI

Otomobil, minivan, jip, minibüs, midibüs (1-20 yolcu), kamyonet (4.000 kg altı) tipi araçların yararlanabileceği kampanyada temassız ödeme seçeneğini kullananlar, yolculuklarına 10 TL’lik indirim ayrıcalığı katacaklar.

SON GÜN 10 EYLÜL

Bayram yolculuklarını daha hızlı ve indirimli hale getirecek kampanya kapsamında temassız kart sahipleri, İDO’nun Eskihisar ve Topçular araba vapuru seferlerinde tüm bankalara ait temassız banka ve kredi kartları ile yapacakları tek yön geçişlerde 10 TL’lik indirim uygulanıyor. Kampanya 10 Eylül tarihine kadar devam ediyor. Kart kullanıcıları kartlarını ellerinden bırakmadan hızlı, güvenli ve hijyenik ödeme deneyiminin keyfini yaşıyorlar.

KAMPANYA KOŞULLARI

Kampanyaya tüm bankalara ait temassız özellikli kredi kartı, banka kartı ve ön ödemeli asıl ve ek kartlar dahildir.

Kampanya indirimi sadece temassız olarak yapılan ödemeler için geçerlidir.

Kampanyada kazanılan 10 TL indirim, Eskihisar ve Topçular gişelerinden yapılan temassız ödemelerde anında uygulanacaktır.

Kampanya ilk 5.000 araç ile sınırlıdır.

Kampanyaya dahil olan araç sınıfları aşağıdaki tabloda ifade edildiği gibidir:

rrr
Son güncelleme: android-time 15:54 26.08.2017
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more