Sözcü Plus Giriş

Jeunesse Global’e 18 ödül

Cilt bakımından gıda takviyelerine, kilo yönetiminden genç görünüm sistemine kadar geniş bir yelpazedeki inovatif ürünleriyle hizmet veren Jeunesse Global, 4 farklı ödül programı tarafından 'Yılın Şirketi' dahil toplam 18 ödüle layık görüldü.

09:33 -
Jeunesse Global’e 18 ödül

Jeunesse Global, bugüne kadar aldığı 226 ödüle yenilerini ekledi. SVUS Golden Bridge Ödülleri'nde, bir Altın ve bir Gümüş olmak üzere iki ödüle layık görüldü Jeunesse Global, Yılın Şirketi seçilerek Altın Ödül ile onurlandırıldı. CEO Randy Ray, COO Wendy Lewis ve CVO Scott Levis‘ten oluşan yönetici kadrosu ise Yılın Yönetici Ekibi kategorisinde Gümüş Ödülün sahibi oldu. Dünya Ekonomisini ileri götüren ürün ve hizmetleri yaratan inanılmaz kadın ve erkeklerin ödüllendirildiği 60'tan fazla ülkede, 140'tan fazla şehri kapsayan Entrepreneur of The Year ödülleri ise Jeunesse Global yöneticilerini finansal verimlilik, işlerine ve ekiplerine olan bağlılıkları ile inovatif alanda gösterdikleri başarıları nedeniyle ödüllendirdi.

Doğrudan Satış Derneği Ethos Ödülleri kapsamında, oyunun kurallarını değiştiren yeni ürün olarak adlandırılan NV Primer, NV Fondöten ve NV Bronzer'dan oluşan NV ürün serisini, Yenilikçi Ürün Ödülü'ne layık gördü.

Son olarak, Jeunesse Global, şirketi, yöneticileri, ürünleri ve kâr amacı gütmeyen Jeunesse Kids vakfı ile 5 Mükemmellik Ödülü, 6 Üstün Başarı Ödülü ve 3 Onur Mansiyon Ödülü dahil olmak üzere 2017 Videographer Ödüllerinde tam 14 ödüle layık görüldü.

ÖDÜLLER BİZİ DAHA DA GÜÇLENDİRİYOR

Jeunesse Global Türkiye, Balkanlar ve Kıbrıs Genel Müdürü Devrim Hamaratlar Türkiye'de de çok büyük hedefleri olan Jeunesse Global'e verilen ödüllerden mutluluk duyduklarını dile getirerek, “Haziran ayında iş dünyasının Oscar Ödülleri olarak nitelendirilen Stevie Awards kapsamında aldığımız ödüllerin mutluluğunu yaşarken, aldığımız bu prestijli 18 yeni ödül bizi distribütörlerimize karşı daha da sorumlu hissettiriyor. Amacımız Türkiye'de göstereceğimiz başarılar ile bu ödüllere yenilerinin eklenmesini sağlamak” dedi

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 19:35 25.08.2017
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more