Sözcü Plus Giriş

Kurbanlık fiyatları ne kadar? (Dana, koç, koyun, keçi) Migros ve CarrefourSA kurbanlık fiyatlarını açıkladı

Kurban Bayramı'na sayılı günler kala kurbanlık fiyatları da belli olmaya başladı. Büyük marketlerden açıklamalar art arda gelirken kurbanlık dana, koç, koyun, keçi fiyatları da belli oldu.

08:11 -
Kurbanlık fiyatları ne kadar? (Dana, koç, koyun, keçi) Migros ve CarrefourSA kurbanlık fiyatlarını açıkladı

Kurban Bayramı yaklaşırken fiyatlar da belli olmaya başladı. Migros ve CarrefourSA gibi büyük marketler kurbanlık fiyatlarını açıklamaya başladı. İşte dana, koç, koyun, keçi kurbanlık fiyatları…

KURBANLIK FİYATLARI NE KADAR?

Migros 12 kilogramlık koçu 995 TL’den, 16 kilogramlık koçu ise bin 155 TL’den satacağını açıkladı. 21 kilogramlık 1/7 oranında eşit hisse büyükbaş ise bin 295 TL’den satılacak.

İLGİLİ HABERKurbanlık fiyatları ne kadar? (2017 Kurbanlık fiyatları açıklandı!)Kurbanlık fiyatları ne kadar? (2017 Kurbanlık fiyatları açıklandı!)

Öte yandan tercih eden müşteriler, kurbanlarını ZİÇEV (Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı) ve Koruncuk (Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar) Vakfı'na bağışlayabilecek.

İLGİLİ HABERKurbanlık fiyatları el yakacakKurbanlık fiyatları el yakacak
CarrefourSA’da ise “Küçükbaş Karaman Kurban Paketi” 990 TL, 1/7 oranında “Büyükbaş Kurbanlık Hisse” bin 190 TL, “Küçükbaş Kıvırcık Kurban Paketi” bin 90 TL, “Küçükbaş Keçi Kurban Paketi” 950 TL olarak belirlendi.

Son güncelleme: android-time 20:15 11.08.2017
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more