L’oreal’den Bettencourt’a veda

L'Oreal kozmetik markasının varisi Liliane Bettencourt, 94 yaşında hayatını kaybetti. L’Oréal Grubunun Yönetim Kurulu Başkanı Jean- Paul Agon, Bettencourt ölümü ile ilgili bir taziye mesajı yayımladı.

L’oreal’den Bettencourt’a veda

L'Oréal Grubunun Yönetim Kurulu Başkanı Jean- Paul Agon yayımladığı mesajında:

“Kozmetik lideri L'Oréal Grubu'nun kurucusu Eugène Schueller'in kızı Liliane Bettencourt‘un 21 Eylül tarihinde hayata gözlerini yumduğunu derin bir üzüntüyle bildirmek isterim.

Tüm L'Oréal çalışanları olarak, kızı Bayan Francoise Bettencourt Meyers, damadı Bay Jean-Pierre Meyers ve oğulları Jean-Victor ve Nicolas'a bu yaslı günlerinde en içten başsağlığı dileklerimizi iletmek isteriz.

Dünyanın en zengin kadını öldü İlginizi Çekebilir Dünyanın en zengin kadını öldü
L'Oréal ve çalışanları ile her zaman yakından ilgilenen, grubun başarı ve gelişimine büyük önem veren 94 yaşındaki Bettencourt'a hepimizin hayranlığı büyüktü. Kendisi şirketin başarısına uzun yıllardır büyük katkılar sağlamıştır.

Bayan Liliane Bettencourt, güzelliğin eşşiz hanımefendisi aramızdan ayrıldı, onu asla unutmayacağız.” ifadelerini kullandı.

22 MARKA 1 FABRİKA
L'Oréal Grubu bünyesinde 1980'li yıllardan bu yana Türkiye'de faaliyet gösteren L'Oréal Türkiye, kadın ve erkeklerin güzellik ihtiyaçlarını karşılayan ürünler sunuyor. L'Oréal Türkiye'de 22 markası ve 1 fabrikası bulunuyor.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...