Sözcü Plus Giriş

Narin’in Epsilon serisi sofralarda

Türkiye’de zücaciye ve endüstriyel mutfak sektöründe faaliyet gösteren firmalar arasında yer alan Narin; 50. yılını kutladığı bu sene, Epsilon serisi ile sofralarda.

08:34 -
Narin’in Epsilon serisi sofralarda

Türkiye'de zücaciye ve endüstriyel mutfak sektöründe faaliyet gösteren firmalar arasında yer alan Narin; 50. yılını kutladığı bu sene, birçok koleksiyonu tüketicilerinin beğenisine sunuyor.

Farklı desen seçenekleri sunan Narin; uzun süre kullanıma dayanıklı olan Epsilon model çatal kaşık bıçak serileri ile şık davet sofralarına sonbahar esintilerini getirecek.

basliksiz-1

NARİN HAKKINDA

Narin, 1967 yılında Sabri Narin ve oğulları Aydın Narin ve Adnan Narin tarafından Süleymaniye'de kuruldu. Küçük bir atölyede metal resim çerçevesi üretimine başlayan kardeşler, ilk zamanlarda üretimini el presleriyle gerçekleştirdi.

Kısa zamanda atölye büyütülerek paslanmaz çelikten ceviz makinesi, püre makinesi, kabak oyacağı gibi o zamanlar Türkiye'de üretimi pek yaygın olmayan mutfak aletleri üretimine başlandı.  Bayrampaşa'da 1975 yılında fabrika kuruldu, çatal-kaşık-bıçak üretimiyle ürün gamı çeşitlendirildi.

Narin, 1994 yılında ürün yelpazesine çatal, kaşık ve bıçağın yanında çaydanlık, cezve, çay seti ve tencere ekledi. Ürün gamını çeşitlendiren şirket, üretim kapasitesini ve gücünü arttırarak uzmanlaşmış kadrosunu İstanbul-Güneşli 'ye taşıdı. 1994 yılından bu yana ürün çeşidine çatal-kaşık-bıçak ve ev serilerinin yanında masaüstü aksesuarları, horeca ve açık büfe ekipmanlarını ekledi.

Son güncelleme: android-time 08:35 09.08.2017
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more