Son dakika Ziraat Bankası’ndan promosyon açıklaması

Ziraat Bankası'ndan emeklilere büyük müjde! Referandum sonrası mayıs ayında promosyon alacak emeklilere ödemeler nisan ayında yapılacak.

Son dakika Ziraat Bankası’ndan promosyon açıklaması

11.5 milyon emekli promosyon ödemesi adlı veya almaya devam ediyor.

Üç yıllık dönem için, aylık maaşı, 1000 TL’ye kadar olan emeklilere en az 300 TL; 1001-2000 TL aralığında olanlara en az 375 TL; ve 2000 TL üzerinde olanlara en az 450 TL promosyon ödenecek.

Promosyon için tüm şartlar kaldırıldı İlginizi Çekebilir Promosyon için tüm şartlar kaldırıldı

SGK ile Ziraat Bankası’nın yaptığı anlaşma sonucu emeklilere promosyonun 3 aylık takvim üzerinden ödeneceği duyurulmuştu. Buna göre TC kimlik numarasının son hanesi 0 ve 2 ile bitenler mart ayında, kimlik numaraları 4 ve 6 ile bitenler nisan ayında, 8 ile bitenler ise referandum sonrası yani mayıs ayında alabileceklerdi. Fakat mevcut düzenleme ile Ziraat’in müşterileri promosyonlarını mayıs ayını beklemeden alabilecek. Diğer banka müşterilerinin ise mayısı beklemek zorunda kalmaları burukluk yarattı.

BAŞVURU YAPAN PROMOSYONU ALIYOR

Sozcu.com.tr’ye konuşan Türkiye Emekliler Derneği Başkanı Kazım Ergün promosyonların bankalar tarafından Nisan ayı beklenmeden emeklilere ödenmeye başlandığını söyledi. Ergün “Emekliler başvuru yaptıkları zaman promosyonlarını alabilirler” dedi.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...