Sözcü Plus Giriş

Vodafone 39. İstanbul Maratonu’nda halk koşusu kayıtları başladı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Spor İstanbul tarafından Vodafone'un isim sponsorluğunda “Çocuklarımızın geleceği için koşuyoruz” temasıyla 12 Kasım Pazar günü düzenlenecek Vodafone 39. İstanbul Maratonu öncesinde 8 km Halk Koşusu kayıtları başladı.

15:54 -
Vodafone 39. İstanbul Maratonu’nda halk koşusu kayıtları başladı

30 Ekim 2017 – İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Spor İstanbul tarafından Vodafone'un isim sponsorluğunda 12 Kasım Pazar günü düzenlenecek Vodafone 39. İstanbul Maratonu için 8 km Halk Koşusu kayıtları başladı.

‘ÇOCUKLARIMIZIN GELECEĞİ İÇİN KOŞUYORUZ’

Vodafone İstanbul Maratonu'nda yer alan ve her yıl Halk Koşusu adı ile 100.000’den fazla vatandaşımızın katıldığı 8 km’lik yürüyüş etkinliği bu yıl “Çocuklarımızın geleceği için koşuyoruz” teması ile gerçekleştirilecek. Halk Koşusu tişörtleri Yenikapı Maraton ve Spor Fuarı'nda dağıtılacak. 100.000’den fazla vatandaşımızın katılması beklenen Halk Koşusu’nda katılımcılar; 9-11 Kasım tarihleri arasında Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi'nde Türkiye'nin En Spor Fuarı sloganı ile düzenlenecek olan Maraton ve Spor Fuarı’ndan Halk Koşusu tişörtlerini alabilecekler.

YİNE RENKLİ GÖRÜNTÜLER YAŞANACAK

Halk Koşusu 09.45'te Altunizade'de verilecek startın ardından bu yıl ilk kez Vodafone Park'ta son bulacak. Yüz binlerin Boğaz’ın eşsiz manzarasında buluşacağı Halk Koşusu, yine renkli görüntülere sahne olacak. Vodafone Park'taki şenlik alanında da tüm İstanbullular için gün boyu sürpriz eğlenceler düzenlenecek. Vodafone 39. İstanbul Maratonu Halk Koşusu’na katılmak isteyen vatandaşlarımız, meydanlarda kurulan stantlardan ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor İstanbul tesislerinden kayıtlarını yaptırıp göğüs numaralarını alabilecekler.

VODAFONE 39. İSTANBUL MARATONU HALK KOŞUSU KAYIT NOKTALARI

Spor İstanbul Genel Müdürlüğü Önü
Taksim Meydanı
Kadıköy Meydanı
Bakırköy Meydanı
Spor İstanbul Tesisleri

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 15:59 30.10.2017
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more