Vodafone’dan Adalet Mitingi’ne kablosuz internet

Vodafone Maltepe'deki Adalet Miting'ine ücretsiz kablosuz internet sağladı. Şirketten yapılan açıklamada geniş katılımlı mitinglerde Wi-Fi hizmeti verildiği bildirildi.

Vodafone’dan Adalet Mitingi’ne kablosuz internet

İstanbul’da düzenlenecek Adalet Mitingi’ne Vodafone ücretsiz kablosuz internet sağlıyor. Vodafone’dan müşterilerine gönderilen SMS’te “Değerli abonemiz Maltepe Miting alalına kurulan Vodafone SuperNet Wi-Fi’dan ücretsiz olarak yararlanmak için Wi-Fi ağlarından Vodafone SuperNet Wi-Fi’i seçiniz” ifadeleri yer aldı.
vodafoen

VODAFONE: MİTİNGLERDE İNTERNET SAĞLIYORUZ

Vodafone Türkiye’den yapılan açıklamada ise vatandaşların yoğun katılımının olduğu mitinglerde kablosuz internet hizmeti verildiğine dikkat çekildi. Vodafone Türkiye, “Vodafone Türkiye olarak, abonelerimizin kesintisiz ve rahat iletişim kurmasına önem vermekteyiz. Bu doğrultuda, yoğun halk katılımının olduğu mitinglerde teknolojinin gerekliliği olarak sektörümüzde iletişimin devamlılığını sağlamak üzere tüm operatörlerin yaptığı standart bir uygulama olarak, diğer mitinglerde olduğu gibi ücretsiz Wi-Fi hizmeti sunmaktayız” ifadeleri kullanıldı.