Sözcü Plus Giriş

Nuvo Dragos’ta ödemeler taşındıktan sonra başlıyor

Özderici GYO güvencesiyle inşa edilen, İstanbul Maltepe bölgesinin en önemli marka projelerinden Nuvo Dragos ödeme kolaylıkları ile öne çıkıyor.

10:18 -
Nuvo Dragos’ta ödemeler taşındıktan sonra başlıyor

Bitmiş projeden ev almanın avantajlarını sunan Nuvo Dragos'un tamamlanan 2.etabında yer alan, adalar manzarasına hakim, konforlu ve şık daireler kazançlı yatırım yapmak isteyen ev sahiplerini bekliyor.

İstanbul'un renkli sosyal yaşamı, ilçeyi tüm şehre bağlayan entegre ulaşım hatları, kamu yatırımları, alışveriş merkezleri ile şehrin en fazla prim yapan ve hızla gelişen semtlerinden Maltepe'de yükselen, Nuvo Dragos ‘yaşarken öde, yatırımın evin için olsun' mottosuyla yatırımcısına inşaat süreci tamamlandıktan sonra bitmiş projeden konut satışı gerçekleştiriyor. Yaşamın başladığı, tüm inşaat sürecinin tamamlandığı projeden daire satın alanlar hemen yaşamaya başlayabilecekleri gibi, yeni ofis yatırımları ile beyaz yakalı popülasyonun arttığı bölgede daireleri kiraya vererek yatırımlarını anında kazanca dönüştürebilecekler.

Nuvo Dragos'un satış ve ödeme planları son derece esnek şekilde hazırlandı. Yüzde 1'lik KDV avantajı sunulan projede, tapu ve teslime kadar olan süreçte yüzde 20 peşinat ödemesi yapanlara kalan yüzde 80'lik kısım için tüm bankalardan kredi kullandırılabiliyor.

Ek olarak banka kredili veya nakit alımlarda liste fiyatı üzerinden yüzde 15 indirim sağlanan projede, 60 ay yüzde 0 faiz veya 120 ay yüzde 0.45 faiz seçeneği de sunuluyor. Nuvo Dragos'tan ev almak isteyenler 120 ay vade seçeneğiyle aylık 2.499 TL'den başlayan ödemelerle bütçelerini yormadan yatırım yapabiliyorlar.

Dairelerin tavan yüksekliği standardın üstünde…
Projenin 2014 yılında yaşamın başladığı, 3 bloktan oluşan toplam 484 daire, 8 ticari ünitenin yer aldığı ilk etabında, 1+1, 2+1, 3+1 ve dubleks daireler bulunuyor. Tamamlanan ikinci etapta yer alan 2 blokta ise yine 1+1, 2+1, 3+1 ve dubleks olmak üzere 515 daire yer alıyor. Klasik konut ve rezidans alternatifleri ile farklı yaşam stillerine uygun konforlu ve şık daire seçenekleri sunulan projede, fonksiyonel kullanım alanları ve ince detaylar dikkat çekiyor. Projede 1+1'lerin büyüklüğü 66- 89 metrekare, 2+1'lerin büyüklüğü 101 – 154 metrekare, 3+1'lerin büyüklüğü ise 156 – 219 metrekare arasında değişiyor.

Geniş ve kullanışlı dairelerin en önemli özelliği kat yüksekliklerinin ortalama 3.15 ile 3.50 arasında değişen metrelerde standardın üstünde planlanmış olması. Geniş balkonlu ve Adalar manzaralı daireler Nuvo Dragos'ta yaşamanın en önemli avantajlarından. Klasik konut ve residence alternatifleri ile farklı yaşam stillerine uygun konforlu ve şık daire seçenekleri sunulan projenin B,C ve D bloklarında 6 adet seyir terası ile de keyifli yaşama yer açıldı.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more