Seba’dan Cendere’ye yeni proje

Seba Flats, 20 bin metrekare arazi üzerine konumlandırıldı. Proje, toplam 202 daire 7500 metrekare çarşı alanından oluşuyor.

Seba’dan Cendere’ye yeni proje

Yaklaşık  20 yıldır ağırlıklı olarak İstanbul ve Bodrum'da gayrimenkul projeleri geliştiren Seba İnşaat, İstanbul'un yıldızı parlayan bölgelerinin başında gelen Cendere Vadisi'nde Seba Office Boulevard projesinin ardından bu sefer de Seba Flats adında lüks bir konut projesine başladı.

Cendere'ye değer katacak bir projeye imza attıklarını vurgulayan Seba İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Engin Keçeli, “Önümüzdeki dönemde Etiler, Ulus bölgesinde yeni konut projelerine başlayacağız” şeklinde açıklamada bulundu.

Seba Flats, 20 bin metrekare arazi üzerine konumlandırıldı. Proje, toplam 202 daire 7500 metrekare çarşı alanından oluşuyor. Toplam 13 katlı 2 blok şeklinde tasarlanan projenin her bir bloğunda 101 daire yer alıyor.

seba flats

Metrekaresi 11 bin lira

75 ile 270 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1  ve 4+1 şeklinde daire seçeneklerinin yer aldığı projenin, 2018 sonunda teslim edilmesi planlanıyor. Metrekaresi 11 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulan projede sosyal tesisler, açık yüzme havuzu, fitness center, çocuk parkı gibi sosyal donatı alanları yer alıyor. Projede; otopark alanında her daireye  metrekaresine göre kapalı park alanı sunuluyor.

Loading...