2017 Eylül Ayı Maaş Bordrosu Yayımlandı (Maaş bordro sorgulama ekranı)

Binlerce memurun büyük bir merakla beklediği 2017 Eylül Ayı Maaş Bordrosu resmen yayımlandı. E-devlet üzerinden ulaşılabilen maaş bordroları ile ilgili detaylı bilgilere haberimizin içeriğinden ulaşabilirsiniz.

2017 Eylül Ayı Maaş Bordrosu Yayımlandı (Maaş bordro sorgulama ekranı)

Devlet memurlarının kendilerine ait bordroları listelemek ve bordro detaylarını öğrenmek için hizmete alınan E-Bordro’nun 2017 Eylül Ayı Bodrosu da yayımlandı.

EYLÜL AYI E-BORDROSU İÇİN TIKLAYINIZ

Eylül ayı e-bordrosu yayınlandı. Binlerce çalışan e-bordro sorgulama ekranı ile Eylül ayı e-bordrolarına ulaşabiliyorlar. Memurlar bu sayede geçmiş dönem maaş dökümlerine ulaşabiliyorlar.

E-devlet üzerinden maaş dökümlerine ulaşmak isteyen 657 sayılı kanuna tabii devlet memurları için maaş bordroları yayınlandı. E-devlet sistemi üzerinden görüntülenebilen e-bordrolara sizden başka hiç kimse ulaşamaz.

E-BORDRO NASIL ALINIR?

İlk olarak www.turkiye.gov.tr adresine gidin. Ana sayfanın üst kısmında bulunan “Sisteme Giriş” butonuna tıklayın ve e-devlet şifresi, mobil imza, e-imza, kimlik kartı ya da internet bankancılığı seçeneklerinden biriyle girişinizi yapın.

Ardından e-hizmet ya da arama butonundan almak istediğiniz hizmeti yazın. Bu kısma e-bordro yazarsanız e-bordro ile ilgili bilgileriniz önünüze çıkacaktır. Açılan ekranda istediğiniz bordroyu seçebilirsiniz.

Söz konusu hizmetten sadece 657 sayılı kanuna tabi memurlar yararlanabilmektedir. 4B, 4C ya da sözleşmeli olarak çalışan memurlar bu sistemden henüz yararlanamamakta.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...