Sözcü Plus Giriş

Abdullah Gül’den ’empati vurgulu’ bayram mesajı

Abdullah Gül: Bayramların, dayanışma günü olduğunu, karşılıklı birbirimizi sevme, sayma ve kendimizi başkasının yerine koyarak onların 'ne düşündüğünü düşünme günü' olduğuna da inanıyorum.Her şeyin daha iyi olmasını temenni ediyorum.

Güncellenme: 10:16, 01/09/2017

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Kurban Bayramı mesajını sosyal medya hesabından ‘görüntülü’ olarak verdi. Gül, mesajında ’empati’ vurgusu yaptı “Her şeyin daha iyi olmasını temenni ediyorum” dedi.

İşte Abdullah Gül’ün bayram mesajı

“Herkesin kurban bayramını tebrik ediyorum.  Bayramın; milletimiz, ülkemiz, İslam dünyası ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını Cenabe Allah’tan niyaz ediyorum. Ayrıca komşularımızdaki çok acı olayların bir an önce sona ermesini temenni ediyorum. Bu vesileyle bayramların, dayanışma günü olduğunu, karşılıklı birbirimizi sevme, sayma ve kendimizi başkasının yerine koyarak onların ‘ne düşündüğünü düşünme günü’ olduğuna da inanıyorum. Bu vesileyle her şeyin daha iyi olmasını temenni ediyor, herkese sevgilerimi muhabbetlerimi sunuyor, çocukların he gözlerinden öpüyorum.”

Yayınlanma Tarihi:10:06,