Adliye çıkışı silahlı kavga: 4 yaralı

Adana Adliyesi'nde görülen bir duruşma sonrası iki grup arasında çıkan silahlı kavgada ikisi ağır 4 kişi yaralandı. Olay yerine gelen polis tarafları gözaltına alırken, gruplar arasında arbede yaşandı.

Adliye çıkışı silahlı kavga: 4 yaralı

Adana Adliyesi’nde görülen bir duruşma sonrası iki grup arasında çıkan silahlı kavgada ikisi ağır 4 kişi yaralandı.

FOTO:İHA

FOTO:İHA

Edinilen bilgiye göre, 14. Asliye Ceza Mahkemesi’nde bir anlaşmazlıktan dolayı duruşması olan Yusuf Demircan ile amca çocukları sabah Adana Adliyesi’ne geldi.

FOTO:İHA

FOTO:İHA

Duruşma sonrası taraflar adliyeden çıkıp İnönü Parkı’ndaki çay bahçesine oturdu. Burada grup arasında çıkan tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Kavgada taraflar pompalı tüfek ve tabanca kullanınca 2’si ağır 4 kişi yaralandı.

FOTO:İHA

FOTO:İHA

Silah sesleri üzerine adliyede görevli polisler olay yerine gelerek kavgaya müdahale etti. Kanlar içinde kalan şahıslara ilk müdahaleyi polis yapıp ambulans çağırdı. Ortalığın savaş alanına döndüğü olayda yaralananlar ambulanslarla hastanelere sevk edildi.

FOTO:İHA

FOTO:İHA

Bu arada, iki taraf birbirine tekrar saldırdı.

FOTO:İHA - Saldırganlar böyle gözaltına alındı.

FOTO:İHA – Saldırganlar böyle gözaltına alındı.

Polis bunun üzerine çok sayıda kişiyi gözaltına aldı. Yaralı bir kişinin ise sürekli telefonda görüşmesi dikkat çekti.   Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. (İHA)

 

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...