AKP’li İnci gazeteciye saldırdı: Seni kötü ederim 

Eski AKP milletvekili ve Sakarya Kent Konseyi Başkanı Ali İnci, toplantı sonrası gazeteci Orhan Topçu’nun üzerine yürüdü. İnci, gazeteciye 'hakkında kötü yazmamasını' aksi halde 'onu kötü edeceğini' söyledi. İnci, “Hendek’te hukuk da, mahkeme de, belediye de benim” diye konuştu.

AKP’li İnci gazeteciye saldırdı: Seni kötü ederim 

Sakarya’nın Hendek İlçesi’ne getirilmesi düşünülen yarı açık cezaeviyle ilgili Hendek Belediyesi Meclis Toplantı Salonu'nda bir toplantı yapıldı.

Toplantıya Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, AKP İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, MHP İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu, belediye meclis üyeleri, vatandaşlar ile eski AKP milletvekilli ve eski Hendek Belediye Başkanı olan Sakarya Kent Konseyi Başkanı Ali İnci katıldı.

Bizim Sakarya Gazetesi'nin haberine göre toplantı sonrasında ise meclis toplantı salonu koridorlarında bir saldırı yaşandı. Gazeteci Orhan Topçu'nun üzerine yürüyerek, fiziki saldırıda bulunduğu ifade edilen Ali İnci “Benim hakkımda yazı yazma, seni kötü ederim” dedi.

“SUSMAYACAĞIM”

Bunun üzerine Topçu, “Ne yapacaksınız beni dövdürtecek misiniz? Siz bir siyasetçisiniz ve ben sizin hakkınızda yazmaya devam edeceğim. Yazılarımla ilgili bir sıkıntınız var ise hukuki yollara başvurun. Susarsam, dilsiz şeytanım. Susmayacağım” sözleriyle İnci'ye karşılık verdi.

AKP’Lİ İNCİ: HUKUK DA MAHKEME DE BENİM

Bu sözler sonrasında İnci, “Hendek'te hukuk da mahkeme de belediye de benim” diyerek yeniden Orhan Topçu'nun üzerine yürüdü. Olay, araya girenler sayesinde önlendi.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...