Sözcü Plus Giriş

Melih Gökçek’in vekili Ali İhsan Ölmez ilk gününde acı haber aldı!

Melih Gökçek’in istifası üzerine, yasa gereği Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na Vekalet Eden Ali İhsan Ölmez, vekalete başladığı gün, kız kardeşi Şükran Ölmez'i kaybetti. Şükran Ölmez (60), dün Sivas’ta, Ali İhsan Ölmez’in de katıldığı cenaze namazının ardından toprağa verildi

13:35 -
Melih Gökçek’in vekili Ali İhsan Ölmez ilk gününde acı haber aldı!

Melih Gökçek'in istifa etmesinin ardından yasa gereği, Meclis Birinci Başkanvekili olması nedeniyle, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na, yeni başkan seçilene kadar vekalet edecek olan Ölmez, aynı gün kardeşinin acı haberini aldı. Ölmez, dün kardeşi için son görevini yerine getirerek, Sivas'taki cenaze namazına katıldı. Kardeşini toprağa veren Ölmez'i, yakınları ve sevenleri yalnız bırakmadı.

Beyne giden damarların, pıhtı atması sonucu tıkanmasıyla hayatını kaybeden kardeşinin cenazesine katılmak için Sivas'a gitmesi nedeniyle, Ölmez, dün Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamındaki Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın tebrik kabulüne de katılamamıştı. Ölmez’in yerine Cumhurbaşkanı’nın tebrik kabulüne, Başkan Vekili Ali Gökşin katılmıştı. Ölmez, bugün görevinin başına döndü.
(İHA)

İLGİLİ HABERBülent Arınç'tan Melih Gökçek hamlesi Bülent Arınç'tan Melih Gökçek hamlesi

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 10:45 31.10.2017
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more