Sözcü Plus Giriş

Bakan Gül’den Adil Öksüz açıklaması!

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Adil Öksüz'ün Almanya'dan iltica talebinde bulunduğu ve kabul edildiği iddiasıyla ilgili bir bilgi olmadığını belirterek, “Haberlerde Almanya'da olduğunu duyduk. Bize iade edin, dedik. Mahkeme öyle karar verdi. Bizde istedik” dedi.

22:10 -
Bakan Gül’den Adil Öksüz açıklaması!

Adalet Bakanı Gül, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu görüşmelerine katıldıktan sonra komisyon çıkışında gazetecilerin FETÖ’nün hava kuvvetleri imamı firari Adil Öksüz ile ilgili sorularını cevapladı.

“Adil Öksüz ile ilgili bilgi var mı?” sorusu üzerine Bakan Gül, “Onlarla ilgili gereken şeyleri yaptık. Müracaatları ettik. Basında çıkan haberler üzerine yakalama kararı gönderdik, daha önce de gönderdik. İade, yakalama kararları hepsini istedik” karşılığını verdi.

İLGİLİ HABERSon dakika haberi... Adil Öksüz hakkında flaş gelişme!Son dakika haberi... Adil Öksüz hakkında flaş gelişme!

Adil Öksüz'ün Almanya’dan iltica talebinde bulunduğu ve kabul edildiği yönündeki iddialara ilişkin Gül, “Onunla ilgili bilgimiz yok. ‘Haberlerde Almanya’da olduğunu duyduk, Bize iade edin’ dedik. Mahkeme öyle karar verdi. Bizde istedik” diye konuştu.  İHA

İLGİLİ HABERAdil Öksüz'ün yeni görüntüleri ortaya çıktıAdil Öksüz'ün yeni görüntüleri ortaya çıktı

 

Son güncelleme: 22:53 23.11.2017
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more