Sözcü Plus Giriş

Başbakanlık’tan Kılıçdaroğlu maili!

Başbakanlık, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili bir "hataya" imza attı. CHP liderinin konuşmasının yazılı hali, basın mensuplarına mail olarak atıldı. Daha sonra "teknik aksaklık" denildi.

Güncellenme: 00:59, 21/09/2017
Başbakanlık’tan Kılıçdaroğlu maili!

CHP tarafından düzenlenen 3 günlük ‘Fındık İçin Yürüyoruz’ yürüyüşü Giresun’da bugün düzenlenen mitingle sona erdi. Yürüyüşün ardından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, kalabalığa hitap etti.

İlginizi ÇekebilirKılıçdaroğlu'ndan 6 maddelik çözüm önerisi: Bunun hesabını soracak mısınız?Kılıçdaroğlu'ndan 6 maddelik çözüm önerisi: Bunun hesabını soracak mısınız?

Başbakanlık da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’yla ilgili bir hataya imza attı. CHP liderinin konuşmasının yazılı hali, basın mensuplarına mail olarak atıldı.

Ardından ise Başbakanlık Basın Birimi’nden açıklama gecikmedi. Açıklamada, “CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun konuşması Bilgi İşlem’den kaynaklanan teknik bir aksaklık sonucu ‘Basın Bilgilendirme' grubuna gönderilmiştir. Yaşanan aksaklıktan dolayı tüm basın mensuplarının bilgisini rica ederiz” ifadeleri kullanıldı.

kk2kk
Yayınlanma Tarihi:00:48,