Başbuğ, ‘Karargah Rahatsız’ haberine yorum yapmadı

Emekli Genel Kurmay Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ, 'Genelkurmay rahatsız' haberiyle ilgili yorum yapmadı.

Başbuğ, ‘Karargah Rahatsız’ haberine yorum yapmadı

Başbuğ, Isparta Belediyesi tarafından düzenlenen Kitap fuarına katıldı. Gökkubbe Fuar Alanı'nda düzenlenen fuara, Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın ile gelen Başbuğ, imza günü düzenledi. Başbuğ'un imza standının önünde uzun kuyruk oluştu.

resimid_3156625

Burada gazetecilere açıklamada bulunan Başbuğ, “Isparta'da kitap fuarı ilk kez düzenleniyor. Sayın Başkanıma da teşekkür ediyorum. Çünkü kitap önemli. Kitap fuarları bilgi için önem arzediyor. Çok başarılı bir fuar olacağı kesin. İlk gün olmasına rağmen şu anda gördüğümüz tablo, bu kitap fuarının çok başarılı olacağını gösteriyor. Tabii üniversite var. Genç bir kitle var. Isparta'da bunun ilk olması açısından ben de gurur duyuyorum. Çünkü kitap insanların hayatının bir parçası olmalı. Türkiye'de son yıllarda özellikle kitap okuma oranının arttığını görüyoruz. Ben kitap fuarları ve üniversitelerden aldığım davetlere mutlaka katılıyorum. Çünkü kitap fuarında insanlarımızla karşılaşıyoruz. Çok kısa süreli de olsa bir iletişim olanağı oluyor. Bunun için çok önemsiyorum. Gençlerle bir araya geliyoruz” dedi.

resimid_3156623 Hürriyet'ten 'karargah rahatsız' açıklaması İlginizi Çekebilir Hürriyet'ten 'karargah rahatsız' açıklaması

Başbuğ, ülke gündemini meşgul eden ‘Karargah Rahatsız' haberiyle ilgili soruları yanıtsız bıraktı. Başbuğ, “Gündeme girmeyin. Gündemlere sokmayın şimdi. Burada kitap var. Yorumum yok” dedi.

İHA

TSK'dan 'karargah rahatsız' açıklaması İlginizi Çekebilir TSK'dan 'karargah rahatsız' açıklaması

 

Hükümetten Hürriyet'in 'Karargah rahatsız' manşetine açıklama İlginizi Çekebilir Hükümetten Hürriyet'in 'Karargah rahatsız' manşetine açıklama