Beylikdüzü’nde dehşet dolu anlar

İstanbul Beylikdüzü’nde yarı çıplak bir şekilde 8’inci katın penceresinden atlayarak intihara kalkışan kadını, sağır ve dilsiz olan kocası tutarak yukarıya çekmeye çalıştı. Ancak kadın metrelerce yükseklikten düşerek yere çakıldı.

Beylikdüzü’nde dehşet dolu anlar

Olay, dün akşam saat 17.00 sıralarında Beylikdüzü Barış Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, 38 yaşındaki Ayşegül Güngör, henüz bilinmeyen bir nedenle yaşadığı binanın 8'inci katının penceresinden atlayarak intihar etmek istedi. Yarı çıplak bir şekilde pencereye çıkan kadın, buradan kendini sarkıtmaya başladı. O esnada kadının sağır ve dilsiz olan kocası Ayhan Güngör, eşini pencereden yakalayarak yukarıya çekmeye çalıştı. Dakikalarca eşini pencerede tutan adam, daha fazla dayanamayınca kadın metrelerce yükseklikten düşerek yere çakıldı.

FOTO:İHA

FOTO:İHA

Kadının düşmesinin ardından olay yerinde bulunan sağlık ekipleri, ilk müdahaleyi yaptı. Ağır yaralanan kadın yapılan ilk müdahalenin ardından ambulansla özel bir hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.Hem görenlerin hem de çekenin dehşeti yaşadığı o anları bir kişi cep telefonu ile çekti. Fotoğraflarda pencerede sarkık vaziyette duran kadını kocası tutuyor. Daha sonra kadın bir anda yere çakılıyor. Düşme sonrasında kadının eşyaları da ardından aşağıya düşüyor. Penceredeki kocası ise duvara vuruyor.  Polis, olayla ilgili inceleme başlattı.
(İHA)

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...