Sözcü Plus Giriş

Bonzai kullanıp, kaza yapan sürücü polise yalvardı

Tekirdağ'ın Çerkezköy İlçesi'nde bonzai kullandıktan sonra otomobili ile ağaca çarpan Veysel B., polislere hakkında işlem yapılmaması dakikalarca yalvardı.

17:36 -
Bonzai kullanıp, kaza yapan sürücü polise yalvardı

Çerkezköy’ün Cengiz Topel Caddesi Kümeevler mevkiinde 59 UJ 938 plakalı otomobil, sürücüsü Veysel B.’nin kontrolünden çıkıp bir ağaca çarparak durdu. Çevredeki vatandaşların haber vermesi üzerine olay yerine giden polisler, kazaya karışan ve ehliyetini vermekte direnen Veysel B.’nin hareketlerinden şüphelendi. Sürücünün uyuşturucu kullandığı ihtimali üzerine otomobilde arama yapan polis, 3 adet içime hazır sentetik uyuşturucu bonzai buldu. Yapılan incelemede polise direnen sürücünün bonzai kullandığı belirlendi.

resimid_3783952

Zaman zaman kendisini kaybeden Veysel B., hakkında işlem yapılmaması için dakikalarca polise yalvardı. Bunun üzerin ekipteki bir polis memuru, “Bana neden yalvarıyorsun. Bunun babalığı olmaz. Sen bu işi yaparken ilk önce kendinden, sonra çocuklarından utanacaksın” dedi. Bunun üzerine pişman olduğunu dile getiren Veysel B., gözaltına alınarak soruşturmasının yürütüleceği Çerkezköy Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü.

DHA

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more