Sözcü Plus Giriş

Bülent Arınç’tan Melih Gökçek hamlesi

Bülent Arınç; "Parsel parsel Ankara'yı sattı" diye suçladığı Melih Gökçek, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığından istifa edince, daha önce 'sabitlediği' "Eğer birileri oturduğu koltuktan kalkmakta sıkıntı yaşıyorsa kesinlikle altını pisletmiştir" tweetini kaldırdı. Arınç'ın Ak Saray'daki Cumhuriyet Resepsiyonu'na gitmeden önce bu tweeti kaldırması dikkat çekti.

08:13 -
Bülent Arınç’tan Melih Gökçek hamlesi

Eski Meclis Başkanı Bülent Arınç, Melih Gökçek ile ‘parsel parsel’ kavgasına tutuştuktan sonra twitter hesabında bir tweetini sabitlemişti.

‘KESİNLİKLE ALTINI PİSLETMİŞTİR’

Tweette “Bir Hint Atasözünde denir ki: EĞER BİRİLERİ OTURDUĞU KOLTUKTAN KALKMAKTA SIKINTI YAŞIYORSA KESİNLİKLE ALTINI KİRLETMİŞTİR” ifadeleri ile Gökçek’in “yeniden aday olacak mısınız?” sorusuna verdiği yanıtlardan oluşan bir video bulunuyordu.

tweetGÖKÇEK İSTİFA ETTİ TWEET DE GİTTİ

Arınç’ın geçtiğimiz yıl sabitlediği tweetini, Melih Gökçek istifa ettikten sonra kaldırdığı gözlendi.

FOTO:DHA

FOTO:DHA

DÜN GECE RESEPSİYONA KATILDI

Arınç ayrıca dün Ak Saray’da düzenlenen Cumhuriyet Resepsiyonu’na da katıldı. Arınç’ın neşeli hali dikkatlerden kaçmadı.

 

İLGİLİ HABERAk Saray'da fotoğraflarla 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ResepsiyonuAk Saray'da fotoğraflarla 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ResepsiyonuİLGİLİ HABERMansur Yavaş'tan manidar Melih Gökçek tweetiMansur Yavaş'tan manidar Melih Gökçek tweeti

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 10:45 31.10.2017
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more