Sözcü Plus Giriş

CHP’li vekil 15 Temmuz gecesi yaşananları böyle anlattı!

Usta gazeteci Uğur Dündar'ın sunduğu Halk Arenası'na konuk olan CHP’nin Ekonomiden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Aykut Erdoğdu, 15 Temmuz’la ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğdu, o gece iki kişiyi aradığını söyledi.

Sozcu.com.tr
00:13 -

Halk TV'de ekranlara gelen Uğur Dündar ile Halk Arenasına konuk olan CHP'nin Ekonomiden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Aykut Erdoğdu, 15 Temmuz'u anlattı.

İLGİLİ HABERÜnlü ressamdan Uğur Dündar'a 'İşte Hayat'!Ünlü ressamdan Uğur Dündar'a 'İşte Hayat'!

3Erdoğdu, “O gece iki kişiyle konuştum. Biri Uğur Dündar’dı diğeri de Soner Yalçın’dı. İkisinin de bize söylediği, ‘bugün tarihi bir gündür. Bu darbe nereden geliyorsa gelsin CHP’nin görevi bu darbeye karşı çıkmaktır’ dediler. Meclis’e gittiğimizde de meclis başkanı beni tam 3 kez öptü” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABERHalk Arenası'nda Selin Sayek Böke'den 'asgari ücret' tepkisiHalk Arenası'nda Selin Sayek Böke'den 'asgari ücret' tepkisi 9

FETÖCÜLERDEN HİÇBİR FARKI YOK

15 Temmuz 2016 darbe girişimi sonrası 20 Temmuz'da ilan edilen OHAL'e de değinen Erdoğdu, “Bunun benim gözümde 15 Temmuz'da Fetullahçıların yayınlayamadığı darbe bildirisinden hiç bir farkı yoktur” dedi.

İLGİLİ HABERİsmail Saymaz'dan örneklerle asgari ücret!İsmail Saymaz'dan örneklerle asgari ücret! 10
Son güncelleme: 12:22 30.12.2017
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more