Sözcü Plus Giriş

Erdoğan CHP’nin ‘hayır çadırı’nda

CHP'nin Sarıyer'deki 'hayır çadırı' bugün sürpriz bir konuğu ağırladı. Bölgedeki evet standını ziyaret eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP'lilerin davetini kırmayarak 'hayır' çadırına da uğradı. Hayır çadırındaki görevlilere göre Erdoğan, kendisine yöneltilen sorulara yeterli cevap vermedi.

Sozcu.com.tr
13:08 -

Cumhurbaşkanı Erdoğan 'Hayır' standına uğradı paylaşan: Sozcu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Atatürk Havalimanı’na gitmek üzere öğle saatlerinde Tarabya Köşkü’nden çıktı. İlk olarak Hacıosman Metro istasyonu yanında kurulan evet standını ziyaret eden Cumhurbaşkanı daha sonra evet standının hemen yakınında kurulan CHP’nin ‘hayır çadırını’ ziyaret etti. Erdoğan, kurulan çadıra girerek içeridekilerle yaklaşık 15 dakika konuştu.

FOTO:DHA

FOTO:DHA

SOĞUK SU İKRAM ETTİLER

‘Hayır’ standında görevli olan Çağlar Coşkun, Erdoğan’ın ziyaretini sozcu.com.tr’ye anlattı.

Coşkun, “Sayın Cumhurbaşkanı önce hemen yanımızdaki ‘evet’ standına uğradı. Daha sonra Önümüzden geçerken biz de kendisini davet edip, ‘Buyurun, bir çayımızı için’ dedik. Bize, acelesi olduğunu ve Samsun’a yetişmesi gerektiğini söyledi. Biz de bunun üzerine ‘o zaman bir soğuk suyumuzu için’ dedik. Sağolsun teklifimizi kırmayarak çadırımıza girdi” dedi.

FOTO:DHA

FOTO:DHA

Erdoğan’la içeride çok fazla sohbet edemediklerini belirten Coşkun, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve vatandaş sorunlarıyla ilgili iki üç tane soru sorduklarını ancak yeterli cevabı alamadıklarını söyledi.

“HEPİMİZİN CUMHURBAŞKANI OLABİLMENİZ İÇİN HAYIR”

Çadırın girişinde ellerinde ‘Hayır’ broşürleri bulunanlarla da konuşan Erdoğan’a kadınlardan birinin “Hepimizin Cumhurbaşkanı olabilmeniz için hayır” dediği duyuldu.

FOTO:DHA

FOTO:DHA

Cumhurbaşkanı ve beraberindekiler daha sonra çadırdan ayrılarak Atatürk Havalimanı’na doğru hareket etti.

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 14:37 28.03.2017
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more