Sözcü Plus Giriş

Eniştelerini cinsel organından vurdular!

İSTANBUL Avcılar E-5 üzerinde lüks bir otomobil içerisinde kayınbiraderleri tarafından vurulan Mustafa A., hastaneye kaldırıldı. Şüphelinin cinsel organından vurulduğu iddia edilirken, saldırının aldatma sebebiyle gerçekleştiği öne sürüldü.

Habip ATAM
09:45 -

Saldırı,  Avcılar E-5 üzerinde meydana geldi. Lüks bir otomobilin önü 2 araç tarafından kesildi. Araçlardan inen 3 kişi kısa süre konuştuğu sürücüye ateş ettikten sonra kaçtı. Saldırıda cinsel organından ve kasığından yaralandığı iddia edilen Mustafa A., hastaneye kaldırıldı. Şüphelinin hayati tehlikesinin olmadığı öğrenilirken, İstanbul Emniyeti’ne bağlı Avcılar İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri soruşturma başlattı.

Araştırmalarda daha önce kart dolandırıcılığından suç kaydı olan Mustafa A.’yı vuranların kayınbiraderleri olduğu belirlendi.  Polis ekipleri kameralardan belirlenen S.T., U.Ç.T.’yi yakalamak için çalışma başlattı. Saldırının aldatma iddiası sebebiyle gerçekleştiği öne sürüldü. İddiaya göre Mustafa A. aldattığı eşinden boşanmak istedi. Yaralanan adamın karısı durumu kardeşlerine anlatınca saldırı yaşandı.

Son güncelleme: 13:15 28.11.2017
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more