Dalda gördüklerinde ne olduğuna inanamadılar! Hemen tarla sahibine haber verdiler…

Meyvelerin farklı şekillerde büyümesi alışılmış bir durum ancak geçtiğimiz günlerde Bursa'da görülen armut doğanın ne kadar ilginç görüntüleri ortaya çıkarabildiğini gösterdi. Ağaca konmuş bir kuş gibi duran armut fazlasıyla şaşırttı.

Dalda gördüklerinde ne olduğuna inanamadılar! Hemen tarla sahibine haber verdiler…

Armuttan çok kuşa benzeyen ve bakanların bir daha bakmasına sebep olan olay Bursa’da yaşandı. Yeşil bir kuşu andıran görüntüsüyle diğerlerinden çok daha farklı olan armutu görenler gözlerine inanamadı. Kuş şeklinde büyüyen armutun gagası ve gözleri detaylı şekilde belli oluyor.

ADETA YEŞİL BİR KUŞ

Gürsü ilçesinde armut hasadı yapılırken, kuş şeklinde bir armut görüldü. İlginç armudu görüp tarla sahibine haber veren işçi gözlerine inanamadı. Kuş görünümlü armut görenleri şaşırttı. Gagası, gözleri bile olan armut, tombul yeşil bir kuşa benziyor.

armut-kus

HEMEN TARLA SAHİBİNİ ÇAĞIRDILAR

Armudu görenlerin hayretler içinde kaldığını söyleyen tarla sahibi Mehmet Hanefi Aslan, “Armut hasadına başladık. Armut toplayan işçilerden biri, kopardığı armudun kuşa benzediğini fark etmiş. Sonra bize gösterdi. Armut tıpkı kuşa benziyor. Allah’ın bir hikmeti. Armudu gören arkadaşlarım şaşırıp kaldılar. Gözlerimize inanamadık” dedi.

İHA

İlk bakışta karpuz sanılıyor ama gerçek çok farklı... İlginizi Çekebilir İlk bakışta karpuz sanılıyor ama gerçek çok farklı... Evrimin sıra dışı canlısı: Kırmızı Dudaklı Yarasabalığı İlginizi Çekebilir Evrimin sıra dışı canlısı: Kırmızı Dudaklı Yarasabalığı

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...