Reza Zarrab’ın atı Dayım Benim ortada kaldı!

Reza Zarrab'ın bugüne kadar katıldığı yarışlarda 9 birincilik, 8 ikincilik, 7 üçüncülük ve 2 kez de dördüncülük elde ederek 1.421.037 TL ikramiye kazanan 4 yaşındaki yarış atı Dayım Benim, ahırında sahipsiz kaldı.

Reza Zarrab’ın atı Dayım Benim ortada kaldı!

Sahibi Reza Zarrab’ın Amerika'da tutuklu olması, Türkiye'de kendisinin ve yakınlarının mal varlığına el konması ve bunun yanında Dayım Benim'in ödemelerini yapan muhasebecisi Regaip Akol'un da tutuklanması ile safkanın uzun zamandır ödemelerinin yapılamıyor oluşu, ahırda giderek büyüyen ciddi sorunlar yaratıyor.

Reza Zarrab'ın rekoru: Bir haftada 185 bin TL İlginizi Çekebilir Reza Zarrab'ın rekoru: Bir haftada 185 bin TL

Yarış Dergisi’nde yer alan habere göre; son dönemlerde kazandığı ikramiyelerden seyis, antrenör ve menajerine ödenmesi gereken montların (payların) ödenememesi ve yaklaşık 40.000 TL'ye ulaşan bakım masraflarının da artık karşılanamaz hale gelmesi, başarılı safkanın gelecekteki kariyerini adeta belirsizliğe doğru sürüklerken, sahiplik noktasında bir muhatap bulunamaması yakın gelecekte Dayım Benim'in yarışlarda yer almasına da engel teşkil edebileceği konuşuluyor.

Artık Reza Zarrab için koşmayacak İlginizi Çekebilir Artık Reza Zarrab için koşmayacak

At yarışı camiasında Dayım Benim’in bakım masraflarını kimin üstleneceği ve safkanın yarış hayatına nasıl devam edeceği konuşuluyor.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...