Meteoroloji’den kuvvetli yağış uyarısı! Yılbaşında hava durumu nasıl olacak, kar yağacak mı?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden son dakika kuvvetli yağış uyarısı yapıldı. 6 ilde bugün ve yarın kuvvetli yağış bekleniyor. Yılbaşında yağış var mı merak eden vatandaşlar 31 Aralık gecesi hava durumunu araştırıyor. Geçen yılbaşına oranla bu sene daha sıcak bir yılbaşı geçşireceğiz. İşte il il hava durumu...

Meteoroloji’den kuvvetli yağış uyarısı! Yılbaşında hava durumu nasıl olacak, kar yağacak mı?

Yılbaşı denilince çoğu insanın aklına kar geliyor. Yeni yıla kar ile girmek isteyen için haberler kötü. Yılbaşında Meteoroloji’nin hava durumu verilerine göre bir ilimiz hariç kar beklenen şehrimiz yok. Bugün ve yarın için Meteororoloji Genel Müdürlüğü son dakika kuvvetli yağış uyarıları ard arda geliyor. İl il hava durumu verilerine haberimizden ulaşabilirsiniz. İşte Meteoroloji’den alınan son dakika verileri…

Meteoroloji Genel Müdürlüğü İzmir, Muğla, Aydın, Balıkesir, Çanakkale ve Antalya’da için bugün ve yarın kuvvetli yağışların beklendiğini açıkladı.

İZMİR’DE KUVVETLİ SAĞANAK YAĞIŞ

İzmir çevrelerinde bu gece saatlerinde başlayacak olan sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışların, yarın öğleden sonra kuvvetli (21-50 kg/m2) olması bekleniyor.

MUĞLA ÇEVRELERİNDEKİ KUVVETLİ YAĞIŞLARA DİKKAT

Yarın, Muğla çevrelerinde görülecek olan sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışların, il genelinde kuvvetli (21-50 kg/m2) olması bekleniyor.

AYDIN ÇEVRELERİNDEKİ KUVVETLİ YAĞIŞLARA DİKKAT

Yarın, Aydın çevrelerinde görülecek olan sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışların, il genelinde kuvvetli (21-50 kg/m2) olması bekleniyor.

BALIKESİR’İN BATI KIYI İLÇELERİNDE KUVVETLİ YAĞIŞLAR BEKLENİYOR

Balıkesir’in batı kıyı ilçelerinde (Edremit, Ayvalık, Burhaniye, Havran ve Gömeç) bu akşam saatlerinde başlayacak olan sağanak yağışların, bu gece ve yarın kuvvetli ve yer yer çok kuvvetli (21-75 kg/m2) olması bekleniyor.

ÇANAKKALE ÇEVRELERİNDEKİ KUVVETLİ YAĞIŞLARA DİKKAT

Bu akşam saatlerinden sonra Çanakkale çevrelerinde başlayacak olan sağanak yağışların, yarın kuvvetli (21-50 kg/m2) olması bekleniyor.

ANTALYA’NIN DOĞU İLÇELERİNDE KUVVETLİ YAĞIŞLAR BEKLENİYOR

Yarın, Antalya’nın doğu ilçelerinde (Serik, Manavgat, Alanya, İbradi, Akseki, Gündoğmuş) görülecek olan sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışların, Cumartesi günü akşam saatlerine kadar çok kuvvetli ve yer yer şiddetli (50-80 kg/m2) olması bekleniyor. DHA

GEÇEN SENEDEN ÇOK DAHA SICAK!

Geçen sene 31 Aralık gecesi İstanbul dahil birçok şehirde kar yağışı beklenirken bu sene sadece Bayburt'ta kar bekleniyor. Bazı illerde de karla karışık yağmur beklentisi var. Genel olarak sıcaklıklar ise geçtiğimiz senenin 6-7 derece üzerinde seyrediyor.

METEOROLOJİ'DEN KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISI

Yağışların; Çanakkale’nin güney çevreleri ile Balıkesir’in batı kıyı ilçelerinde yer yer kuvvetli (21-50 Kg/m2) olması beklendiğinden meydana gelebilecek olumsuzluklara (ani sel, su baskını, ulaşımda aksamalar vb.) karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

son dakika haberi

İL İL HAVA DURUMU

31 ARALIK 2016 HAVA DURUMU

Ankara: Çok bulutlu, ilk saatlerde kar yağışlı -1
İstanbul: Çok bulutlu, aralıklı karla karışık yağmur ve kar yağışlı 4
İzmir: Parçalı ve çok bulutlu 6

31 ARALIK 2017 HAVA DURUMU

Ankara: Bulutlu 6 derece
İstanbul: Parçalı bulutlu 10 derece
İzmir: Parçalı bulutlu 14 derece

 

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...