Erdoğan, kürsüde 13 dakika Kılıçdaroğlu’nu konuştu

Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda partililere seslenen Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan, konuşmasının büyük çoğunluğunu Kılıçdaroğlu'na ayırdı. Dünya gündemine oturan BM Genel Kurulu’nun Kudüs kararı da dahil bir çok konuya ortalama 4-5 dakika ayıran Erdoğan kürsüde kaldığı yaklaşık 40 dakikanın 13 dakikasını Kılıçdaroğlu'na ayırdı.

Erdoğan, kürsüde 13 dakika Kılıçdaroğlu’nu konuştu

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan partisinin Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda kürsüye çıktı. Yaklaşık 40 dakika kürsüde kalan Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasına Birleşmiş Milletler Genel Kurulu'nun Kudüs tasarısını kabul etmesiyle başladı.

Yaklaşık 5 dakika alınan kararla ilgili duygu ve düşüncelerini aktaran Erdoğan sözlerine Kudus’te yaşanan İsrail şiddetiyle devam etti. Erdoğan, daha sonra sözü CHP Genel Başkanı Kemal Kılçdaroğlu’na getirdi. Yaklaşık 40 dakika süren konuşmasının 13 dakikalık bölümünü CHP lideri Kılıçdaroğlu’na ayırdı. Konuşmasının 2 buçuk dakikalık kısmını FETÖ’ye ayıran Cumhurbaşkanı Erdoğan son olarak İl başkanlarına 2019 seçimleriyle ilgili talimat ve beklentilerini aktardı.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...