Erkek arkadaşını darp eden Ukraynalı kadın öldürüldü

İSTANBUL'da Kristina Romel (37) bıçaklanarak öldürüldü. Ukrayna uyruklu Türk vatandaşı Romel'i öldüren şüpheli gözaltına alındı. Yakalanan şüphelinin "Abimizi dövmüş" dediği öğrenildi.

Erkek arkadaşını darp eden Ukraynalı kadın öldürüldü

Olay İstanbul’da meydana geldi. İddiaya göre, Kristina Romel ve Mesut Koç aynı evde yaşıyordu. Ayaklarından  özürlü olan Koç ve Romal, öğlen saatlerinde tartışmaya başladı. İddiaya göre Romel, Koç’u tartaklayarak evden çıkardı. Yaşananlardan sonra Mesut Koç’u mahalleden tanıyan Kader Tura,  Romel’in evine gitti. İkili arasında yaşanan arbedede Romel kesici bir cisimle yaralandı. Tura kaçarken, Kristina Romel hayatını kaybetti.

Olayın ardından Güngören İlçe Emniyet Müdürlüğü soruşturma başlattı. Romel’in cesedi Adli Tıp Kurumu Morgu’na gönderildi. Polis ekipleri, cinayetin şüphelisi Kader Tura’yı yakalayarak gözaltına aldı. Emniyette sorgulanan Turan’ın, “Engelli bir abimizi darp etmiş. Ben de gittim bunun ayıp olduğunu söyledim.  Bana yanındaki bir kadınla kırık şişeyle saldırdılar. Nasıl yaralandığını bilmiyorum”  dediği öğrenildi. Erkek arkadaşını darp eden Ukraynalı kadın öldürüldü