Sözcü Plus Giriş

Esenyurt’ta bir binanın çatı katında büyük yangın çıktı

Esenyurt’ta bir binanın çatı katında çıkan yangın korku dolu anlar yaşanmasına neden oldu. İtfaiye ekipleri alarma geçti. Olay yerine çok sayıda ekip sevk edildi.

null
Güncellenme: 07:37, 24/07/2017
Esenyurt’ta bir binanın çatı katında büyük yangın çıktı

Yangın, saat 23.30 sıralarında Saadetdere Mahallesi 88 Sokak üzerinde bulunan 4 katlı bir binanın çatı kısmında çıktı. Yükselen dumanları gören vatandaşlar durumu hemen itfaiye ekiplerine haber verdi. Avcılar ve Beylikdüzü’nden gelen itfaiye ekipleri yangına müdahale ederken, bu sırada bazı vatandaşlar ise cep telefonlarıyla yangını görüntüledi. Kısa sırada söndürülen yangında ölen veya yaralanan olmadığı öğrenildi. Yangında binanın çatısında maddi hasar meydana geldi.

resimid_3741977

Yangın sırasında karşı apartmanda olan Hakkı Yılmaz, yaptığı açıklamada “Saat 23.30 sıralarındaydı. Evde oturuyordum. Sokaktan sesler geldi. Oturduğum evin tam karşısındaydı. Pencereye baktığımız yangın sırasında bütün mahalleli sokağa döküldü. Zaten herkes korku içerisindeydi. İtfaiye 15 dakika içeresinde müdahale etti. Kimseye zarar gelmeden yangın kontrol altına alındı. Can kaybı yok. Maddi hasara neden oldu” dedi.

Polisin yangınla ilgili başlattığı soruşturma sürüyor.

 

Yayınlanma Tarihi:00:34,